EquiTV.cz

ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |POSLOUCHEJTE příběhy lidí, kteří milují koně! JEZDECKÉ RÁDIO je tu pro Vás!|VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31C
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Decathlon.cz nabízí: Praktické rajtky s celokoženým sedem Fouganza 900

02.04.2021  |  AUTOR

/PR článek/ Jezdecké kalhoty jsou podstatnou součástí výbavy každého koňáka. Poznejte blíž novinku v nabídce rajtek značky Fouganza - nejpropracovanější model 900 s celokoženým sedem. Ohromí vás nejen svým propracovaným designem.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

Jezdecké kalhoty jsou podstatnou částí výbavy každého koňáka. Většina aktivních jezdců nevlastní jenom jedny, ale ve svém šatníku jich má hned několik. Některé jsou oblíbenější a do stáje se nosí častěji, než ty jiné. Rajtky 900 byly testovány ve spolupráci s týmem francouzských jezdkyň, které je s naším produktovým týmem propracovali do nejmenšího detailu, aby se právě ony staly tím nejoblíbenějším kouskem. 

Rajtky na první pohled ohromí svým designem. Je totiž zcela odlišný od ostatních modelů, které měla naše značka doposud v nabídce. Začněme vysokým pasem - ten je u jezdkyň v poslední době velmi vyhledávaný a není se vůbec čemu divit. Při práci v sedle rajtky lépe přilehnou k zádům a nepříjemný vítr nemá šanci profouknout ke kůži. Zvýšený pas navíc opticky prodlužuje a dotváří ladnou siluetu ženských křivek. Moderní look dodávají rajtkám kontrastní linie v pase a okolo kapes.

Právě kapsy jsou dalším bodem, který bychom rádi zmínili. Kromě klasické kapsy na dobroty pro vaše miláčky jsou rajtky vybaveny ještě velkou kapsou na stehně. Do ní se vejdou i telefony větších rozměrů. Obě dvě kapsy jsou na zip, aby z nich žádný obsah nevypadl. 

Pro lepší pohodlí v sedle jsou rajtky vyrobené z pružného, ale stále odolného materiálu, který pruží do délky i šířky. Přizpůsobí se tak různým tvarům postavy. Pohráli jsme si navíc i se švy, které teď nedráždí a neobtiskují se do kůže. Přilnavost k sedlu zajišťuje celokožený sed a   nohavice končí pružnou lycrou. Sledujeme tak požadavky jezdkyň na snadnější oblékání a zároveň větší pohodlí kotníků v jezdeckých botách, které už neškrábe žádný suchý zip. 

Rajtky jsou součástí naší nové drezurní kolekce. Navrhli jsme je proto hned ve třech barvách. Světlá inkoustová modrá s černými detaily a sedem je ideální na tréninky a práci doma. Na závody se pak hodí bílá varianta s černými detaily a šedým sedem. Ani příznivci parkuru ale nepřijdou zkrátka. Rajtky 900 jsou vhodné do skokového sedla stejně tak, jako do toho drezurního. Zaujmout by mohla hlavně béžová varianta. Tato barva se v loňském roce začala víc a víc objevovat na skokových kolbištích a rozpoutala nový trend moderního vzhledu parkurového jezdce.

 reklama 33D
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte průběžné aktualizace! 

15. 04. od 09:00 hod.: hřebci CS – přehlídka a výběr hřebců PK CS
17. 04. od 13:00 hod.: klusáci – Chuchle Arena Praha
17. 04. od 13:00 hod.: skoky – Šamorín
18. 04. od 08:00 hod.: skoky – Šamorín 
18. 04. od 12:30 hod.: dostihy – Most (live+5)
25. 04. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
29. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
30. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
01. 05. dostihy – Lysá nad Labem (live+5)
01. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
02. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
06. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
07. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
08. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. dostihy – Most (live+5)
13. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
14. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
15. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
16. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE