EquiTV.cz

ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |POSLOUCHEJTE příběhy lidí, kteří milují koně! JEZDECKÉ RÁDIO je tu pro Vás!|VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31A
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Decathlon nabízí: Praktické tašky na čištění i další vybavení do stáje

02.03.2021  |  AUTOR

/PR článek/ Ve stáji je potřeba mít spoustu věcí neustále po ruce. Ať už se jedná o kartáče nebo třeba bandáže. K tomuto účelu nabízí Decathlon praktické tašky, v kterých máte vše na jednom místě a jednoduše to přenesete.

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
banner

 

Nikomu se nechce každý den přenášet jednotlivé kousky ze skříňky k boxu a pak zase zpět. Proč nemít všechno, co potřebujete, hezky na jednom místě? V jedné tašce, kterou případně jednoduše přenesete? Fouganza má v nabídce přesně takovou. 

Taška na box nese označení ALL IN. Uložit do ní můžete úplně všechno, co vás napadne. Hlavní prostor o objemu 50 l pojme odpocovací deku, helmu a další velké kousky výbavy. Z přední strany je taška vybavena čtyřmi menšími přihrádkami, kam se skvěle rozmístí kartáče na čištění nebo lahve s kosmetikou. Dvě velké boční kapsy jsou síťované, abyste do nich mohli uložit vlhké vybavení, které zde doschne

Tašku uzavřete vrchním dílem s přezkou, na kterém najdete také průhlednou kapsičku na štítek se jménem či informacemi o vašem koni. 

Praktičnost tašky ještě zvyšuje dřevěná tyč na přední straně na pověšení podsedlové dečky nebo lehčí deky. Předpokládáme, že tašku naplníte spoustou drobných i větších věcí, proto jsme její dno udělali odepínací. Při čištění tak nemusíte všechno vyndavat, stačí jen rozepnout zip a vysypat nashromážděný prach.

Umístění na box je díky dodávanému háku snadné a rychlé. Tašku můžete zároveň snadno přenést i na rameni a vzít s sebou na závody nebo soustředění. Elegantní černo-šedé zpracování ladí se zbytkem kolekce cestovních tašek a ochranných obalů

Je taška na box zbytečně velká nebo se pro vás jednoduše nehodí? V tom případě přijde vhod taška na čištění Vanity. Díky čtvercovému tvaru se do ní dobře skládá nejen čištění, ale také vysoké lahve s kosmetikou (kondicionér, šampon, mazání na kopyta, …). Vše tak můžete mít uloženo společně a při každém čištění hezky po ruce. Uvnitř najdete kapsu na zip a šest pružných poutek - dvě větší na kosmetiku a čtyři menší na kartáče. 

I tuto tašku jsme vybavili systémem Easy clean, kdy stačí odepnout dno a nečistoty vyklepat. Tašku na čištění nabízíme v černo-šedé a modro-růžové variantě.

Závěrem doporučíme ještě jednoduchou tašku na čištění Fouganza. Ta je akorát velká, aby se do ní vešla základní sadu kartáčů, a hodí se tak do jezdeckých klubů a školiček. Díky síťovaným bokům ale skvěle poslouží také majitelům koní k uskladnění kamaší a bandáží, které si přejí uložit do odvětraného obalu.

Nezapomínejte, že na prodejnách a e-shopu Decathlon najdete rozsáhlou nabídku potřeb čištění na koně.reklama 33A
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte průběžné aktualizace! 

15. 04. od 09:00 hod.: hřebci CS – přehlídka a výběr hřebců PK CS
17. 04. od 13:00 hod.: klusáci – Chuchle Arena Praha
17. 04. od 13:00 hod.: skoky – Šamorín
18. 04. od 08:00 hod.: skoky – Šamorín 
18. 04. od 12:30 hod.: dostihy – Most (live+5)
25. 04. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
29. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
30. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
01. 05. dostihy – Lysá nad Labem (live+5)
01. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
02. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
06. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
07. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
08. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. dostihy – Most (live+5)
13. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
14. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
15. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
16. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE