EquiTV.cz

ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |POSLOUCHEJTE příběhy lidí, kteří milují koně! JEZDECKÉ RÁDIO je tu pro Vás!|VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31B
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Decathlon nabízí: Pánské bundy Fouganza, to je kvalita a praktičnost

03.02.2021  |  AUTOR

/PR článek/ Značka Fouganza nezapomíná se svým jezdeckým vybavením ani na pány. V dnešním článku se zaměříme na nabídku pánských bund, které jsou vhodné nejen na zimu. Vyznačují se především kvalitou a praktičností. Chcete vědět víc? Stačí kliknout.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

 

Muži jsou známí svou praktičností. Raději mají pouze jeden kousek, který nosí dlouhé roky, než aby si vybírali z několika variant. Jak ale vytvořit svršek, který se hodí do jarního deště i zimní vánice? A který navíc půjde vzít na tréninky i do lesa? Řešení poskytla inspirace u kolegů pracujících na vývoji turistických bund Quechua a je až překvapivě jednoduché. Dvě samostatné bundy, plně funkční samy o sobě, ale také vzájemně kompatibilní. Hned vysvětlíme.

Pánská prošívaná bunda Light má pohodlný kratší střih, aby při ježdění nijak nepřekážela. Pružná lycrová vsadka na lopatkách a spodní části rukávů zajistí, že se dá v bundě volně pohybovat. Díky vatové výplni je hřejivá a vhodná i při nižších teplotách. Vyšší krční límec chrání před větrem. Rukavice a další věci se schovají do dvou kapes na břiše, telefon do vnitřní kapsy na zip.  

Oproti tomu pánská jezdecká nepromokavá bunda je pouze lehká nepromokavá větrovka. Unosí se hlavně na podzim a na jaře, kdy je dostatečně odvětraná, aby se pod ní jezdec zbytečně nepotil. Opět má dvě kapsy na břiše, a k tomu jednu vnější na hrudi. Proti dešti chrání i díky stahovatelné kapuci. 

Vlastnosti těchto dvou vrstev se skvěle spojí v momentě, kdy se péřová bunda zipem připne k větrovce. Tehdy dostáváme zateplenou nepromokavou bundu vhodnou na ježdění i práci kolem koní. Dva produkty, tři varianty nošení. To je výhra!

Může se ale stát, že pokud vyloženě neprší, sáhne jezdec raději po teplé vestě v kombinaci s mikinou. V nabídce značky Fouganza najdete ideální vestu pro tento případ. Pánská jezdecká vesta 500 WARM je vyplněna silnou vatovou vrstvou a je až neuvěřitelně teplá. Zároveň ale nijak neomezuje pohyb, a to v sedle ani na zemi. Vysoký límec je z vnitřní strany příjemně hebký, jako je tomu i u dámských modelů. Pro eleganci a moderní vzhled je vesta ve světle inkoustové (modré) barvě. 

Kompletní nabídku jezdeckého oblečení najdete na eshopu decathlon.cz. Objednávejte online s doručením domů, na výdejní místo či nejbližší prodejnu. reklama 33C
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte průběžné aktualizace! 

15. 04. od 09:00 hod.: hřebci CS – přehlídka a výběr hřebců PK CS
17. 04. od 13:00 hod.: klusáci – Chuchle Arena Praha
17. 04. od 13:00 hod.: skoky – Šamorín
18. 04. od 08:00 hod.: skoky – Šamorín 
18. 04. od 12:30 hod.: dostihy – Most (live+5)
25. 04. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
29. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
30. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
01. 05. dostihy – Lysá nad Labem (live+5)
01. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
02. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
06. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
07. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
08. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. dostihy – Most (live+5)
13. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
14. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
15. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
16. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE