EquiTV.cz

Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |POSLOUCHEJTE příběhy lidí, kteří milují koně! JEZDECKÉ RÁDIO je tu pro Vás!|VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31B
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Decathlon nabízí: Bezpečnost na prvním místě. Zkuste helmu Fouganza

23.09.2020  |  AUTOR

/PR článek/ Bezpečnost by měla být za všech okolností na prvním místě. A u sportu jako je jezdectví to platí dvojnásob. Fouganza vám představuje helmy pro aktivní jezdce. Na trh s nimi přišli po letech výzkumu, designování s certifikačních testů.

reklama 32D
banner
banner
banner
banner
banner

 

Ochranná přilba je základním vybavením každého jezdce. Čím víc času v sedle tráví, tím větší požadavky na helmu má. Aby byla pohodlná, aby dobře větrala… Při tvorbě helem pro intenzivní ježdění jsme na všechna tato přání brali ohled. Po letech výzkumů, designování a certifikačních testů jsme přišli na trh s jezdeckou helmou 520. Ta se pyšní vysokým pohodlím díky ergonomickému systému upevňovacích řemínků. Ty jsou navíc potaženy hebkým polyesterem, který nedráždí kůži. 

Pro lepší odvětrávání je ve skořepině umístěno hned 27 otvorů odvádějících teplo ven. Můžete se proto rozloučit s mokrými vlasy po náročném tréninku. A když už jsme u těch vlasů, nedá nám nezmínit jeden malý tip. Pokud nikdy nevíte, kam správně umístit culík, u této helmy je pro něj speciálně místo mezi skořepinou a týlovým popruhem. Přestože helma má především ochrannou funkci, může i dobře vypadat. Helmu 520 nabízíme jak v nestárnoucí černé variantě, tak také moderní šedo-hnědé kombinaci. Pokud chcete do svého vzhledu vnést trochu jasu, bude pro vás skvělou volbou design Glossy - lesklý a se třpytkami. 

Pokud trávíte v sedle každý den, možná toužíte ještě po něčem lepším. V tom případě je přesně pro vás stvořen model 900. Ten nabízí ještě více větracích otvorů (přesněji 39) a váží pouhých 520 g. Díky tomu a příjemnému polstrování se helma na hlavě příjemně nosí. Vnitřní polstrování můžete navíc snadnou vyndat a vyprat. Jezdecká přilba 900 je nejpropracovanějším modelem značky Fouganza. Vnější povrch je speciálně upraven tak, aby odolával škrábancům. Kšilt i upevňovací řemínky jsou potaženy kůží, což helmě dodává elegantní a profesionální vzhled. Ať už se jedná o černou, šedo-hnědou nebo modrou variantu. K helmě je navíc v balení také ochranný obal. 

 

Líbí se vám helma podle popisu i obrázku, ale nevíte, jak ji správně vybrat? Přečtěte si článek Jak vybrat jezdeckou helmu na blogu Decathlonu, kde pro vás shrnuli nejdůležitější informace. 

 

 reklama 33D
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte průběžné aktualizace! 

25. 04. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
29. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
30. 04. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
01. 05. dostihy – Lysá nad Labem (live+5)
01. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
02. 05. skoky – CSI2*-W Chuchle Arena Praha
06. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
07. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
08. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. skoky – CSIO3* Chuchle Arena Praha
09. 05. dostihy – Most (live+5)
13. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
14. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
15. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 
16. 05. skoky – CSI2*-W Šamorín 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE