EquiTV.cz

POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 31C
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Decathlon nabízí: Seznamte se s novou drezurní kolekcí značky Fouganza

30.04.2021  |  AUTOR

/PR článek/ Jezdecký sport se neustále posouvá a stejně tak se vyvíjí a posouvá značka Fouganza. Ta vytváří kolekce speciálně pro jednotlivé disciplíny. Seznamte se s produkty, jež jsou určené dvojicím, které se věnují drezuře.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

 

Stejně, jako se vyvíjí jezdecký svět, posouvá i značka Fouganza svoje produkty neustále vpřed. V minulých letech se rozhodla vytvořit kolekce navržené speciálně pro jednotlivé disciplíny (parkur a drezura), kde budou respektovány specifické požadavky jezdců i koní. Nyní vám může s radostí představit, jaké produkty francouzští inženýři navrhli pro dvojice, které se zaměřují na drezuru. 

K tomuto odvětví patří nepochybně styl a elegance, proto se celá kolekce nese v duchu jednoduchosti. Nechybí ale ani kapka moderního šmrncu. 

Hlavním produktem celé kolekce je Podsedlová dečka 900. Její lesklý materiál z vrchní strany upoutá pozornost na první pohled. Kosočtvercové prošívání a kontrastní lem dečku ozvláštňují, celkový dojem dokresluje pak malý kulatý štítek s logem Fouganza. Právě tento symbol propojuje celou kolekci a najdeme ho na všech drezurních produktech. 

Spodní strana dečky je potažena síťovinou, která dobře odvádí pot a zároveň dečka rychle schne. Pro větší pohodlí koně je hřbetní lem zeslabený, naopak oblast na kohoutku je zesílená. Pro lepší fixaci nechybí poutka na připevnění k sedlu a v oblasti podbřišníku je materiál zesílený, aby nedošlo k poškození dečky.

Na závody můžete vzít dečku v bílé variantě s tmavě modrým lemem, na bílých koních krásně vynikne tmavě modrá verze s bílým lemováním. Pro ty, kteří mají v tréninku rádi barvy, je připravena dečka v oblíbené tmavě petrolejové. Nově máme do sady také petrolejovou čabraku

Protože se drezurní sedla tvarově liší od sedel skokových/všestranných, může být problém sehnat padnoucí tlumící beránek. Tlumící podložka 900 je podložena umělým beránkem, nicméně oblast kolem páteře je ze síťoviny. To a prodloužené boky zajišťují, že sedne pod drezurní sedla jako ulitá. Nemusíte se bát ani údržby, jednoduše ji strčíte do pračky a necháte uschnout. 

Kožené výrobky z řady Romeo se těší velké oblibě. Jsou známé svou kvalitou, odolností a dlouhou životností. V kolekci nechybí ani drezurní varianta podbřišníku. Ten je anatomicky tvarovaný, s pevnými gumami na obou stranách. Stejně jako zbytek produktů je zdobený bílým prošíváním. 

Pro ochranu nohou při tréninku jsme do naší nabídky přidali uzavřené šlachovky, opět vyměkčené syntetickým beránkem. Ten je uvnitř předtvarovaný, proto se chrániče lépe nasazují a při pohybu nepřetáčejí. Lze je použít na přední i zadní nohy. Dvojitá kůže je odolná proti odírání a díky suchému zipu se snadno sundavají.

Nebojte, nezapomněli jsme ani na jezdce. Rajtky s celokoženým sedem 900 v bílé barvě jsou to pravé, co si vzít do drezurního obdélníku. Mají nejen vysoký pas a kontrastní šedou kůži na sedu, ale hlavně jsou designově vymazlené černým lemováním v pase a okolo kapes. Drží se tak hlavní myšlenky celé kolekce - podtrhnout krásu a eleganci tohoto sportu. 

Tyto i další produkty najdete na eshopu decathlon.cz v nově vzniklé kategorii Drezurní vybavení. 

 reklama 33D
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte aktualizace! 

• 24. 10. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
• 30. 10. klusáci – Chuchle Arena Praha
• 30. 10. volnost – šampionát ml. koní Svržno
• 30. 10. dostihy – Most (live+5)
• 06. 11. dostihy – Praha (live+5)
• 07. 11. dostihy – Kolesa (live+5)
• 13. 11. klusáci – Praha

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE