EquiTV.cz

reklama 31A
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Chcete ovládat elektrické ohradníky na dálku? Fencee nabízí možnosti

08.07.2021  |  AUTOR

/PR článek/ Česká značka fencee nabízí farmářům a chovatelům koní špičkové generátory a systémy pro elektrické ohradníky. Generátory, které lze ovládat na dálku, šetří mnoho času i nákladů. Možností ovládání je přitom hned několik.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

 

Česká značka fencee nabízí farmářům a chovatelům koní špičkové generátory a systémy pro elektrické ohradníky. S generátory, které lze ovládat na dálku, šetří uživatelům spoustu času i nákladů. Možností ovládání zdrojů na dálku je přitom hned několik.

 

Jak funguje ovládání generátorů fencee na dálku?

Generátory pro elektrické ohradníky s jedinečnou RF technologii fungují na základě bezplatné radiové frekvence. Tento jedinečný systém umožňuje přenos signálu bez SIM karet. Odpadnou tak další poplatky navíc a šetří tím vaše náklady. Chytré kombinované generátory s touto RF technologii vám umožní ovládat ohrady na dálku až 10 km. Je zde možnost instalace externí antény, která tuto vzdálenost navýši až na dálku 30 km. Všechny tyto generátory pro elektrické ohradníky jsou vhodné jak pro krátké, střední, tak i dlouhé ohrady.
 

Jakými způsoby můžete ovládat generátory na dálku?

Při výběru ovládání vašich elektrických ohradníků pro koně můžete volit mezi třemi různými způsoby:
 

1. RF generátor a dálkový ovladač: Pro snadné ovládání vašich ohrad pro koně v okolí domova nebo farmy můžete použít RF generátor s dálkovým ovladačem. Usnadníte si tak ovládání ohrady na dálku tímto nejjednodušším způsobem.

2. RF generátor a centrální zařízení FENCE GATEWAY GW10: Centrální zařízení FENCE GATEWAY GW10 rozšiřuje možnosti ovládání RF generátorů o kousek dál. Doma máte tak pohodlně a přehledně k dispozici veškerá data prostřednictvím gateway a zároveň v terénu můžete stále použít svůj dálkový ovladač. Přes zařízení gateway můžete ovládat až 6 zařízení.

3. RF generátory s využitím zařízení FENCE WIFI GATEWAY GW100 a fencee Cloud: Pro nejnáročnější uživatele má poté fencee připravenou celosvětově zcela unikátní technologii chytré farmy, která vám umožní ohrady ovládat a monitorovat odkudkoliv na světě. Pro sestavu moderní chytré farmy budete potřebovat centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100 a RF generátor elektrického ohradníku. Centrální zařízení tzv. gateway je totiž v této konfiguraci připojena k internetu a data, která sbírá z připojených zařízení posílá do tzv. cloudu. Cloud je bezpečné místo na internetu, přes které díky bezplatné aplikaci fencee Cloud můžete vaše ohrady pohodlně a přehledně ovládat a monitorovat bez omezení. Potřebujete jen připojení k internetu a mobilní telefon nebo počítač. Přes centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100 můžete ovládat až 12 zařízení.

S kontrolními monitory máte ještě větší přehled nad ohradami

S monitorovacím zařízením Monitor MX10 máte pod kontrolou ohrady, které se nachází v obtížném terénu, jsou zatížené vegetací či vedou třeba přes vodní toky. V kombinaci s RF generátory a centrálním zařízením gateway, si tak sestavíte interaktivní moderní farmu. Máte možnost kromě samotného ovládání zdroje také navíc vzdáleně monitorovat všechna kritická místa ohradníku.

 
Pokud máte další dotazy nebo potřebujete poradit, jaký generátor je pro vás vhodný, neváhejte se obrátit na technické oddělení fencee. fencee výrobce elektrických ohradníků
www.fencee.cz / info@fencee.cz
 
 


reklama 33A
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte aktualizace! 

• 28. 09. dostihy – Lysá (live+5)
• 01. 10. dostihy – TK před Velkou pardubickou (11:00 hod.)
• 02. 10. klusáci – Chuchle Arena Praha
• 03. 10. paravoltiž – Brno
• 03. 10. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
• 09. 10. skoky – Praha Gabrielka (skokové derby)
• 10. 10. skoky – Chuchle Arena Praha
• 10. 10. skoky – ESC Olomouc
• 16. 10. dostihy – Most (live+5)
• 24. 10. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
• 30. 10. klusáci – Chuchle Arena Praha
• 30. 10. volnost – šampionát ml. koní Svržno
• 30. 10. dostihy – Most (live+5)

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE