EquiTV.cz

reklama 31A
banner
banner
banner
banner

Koně a hříbata s číslem 7/2017 jsou na světě

29.06.2017  |  AUTOR

Den starokladrubského koně, quarter horse, Wanted Color Show, Remedys Moonshine, Chování v náročnějších situacích, Jak se vyhnout hromadné kolizi na jízdárně?, Lepší býti připraven nežli překvapen... A spousta dalšího! To nabízí Koně a hříbata č. 7.

reklama 32D
banner
banner
 
 
První prázdninové číslo oblíbeného měsíčníku Koně a hříbata přichází jako vždy nabité zajímavým obsahem. Určitě znáte ty situace, kdy se kolem koní něco pokazí - jednou je to jen utržené vodítko, jindy praskne spona na sedle, příště se pro změnu poláme kolečko na vyvážení hnoje.  V seriálu Kolik stojí kůň se tentokrát podíváme na všemožné situace, na které je lepší se připravit předem, abychom nebyli překvapení. 
 
Zavítáme také na úžasnou Wanted Color Show, kde si milovníci westernových plemen rozhodně přišli na své. Samozřejmě se také můžete těšit na reportáž ze Dne starokladrubského koně, kde se naše Národní kulturní památka předvedla v tom nejlepším světle. Nechybí ani další oblíbené rubriky jako Klikr trénink, čtenářská poradna a další. Prostě příjemný start do prázdninového léta!
 

Web časopisu navštivte zdereklama 33C
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE