EquiTV.cz

reklama 31C
banner
banner
banner
banner

Jezdecký katalog 2017 i jako příloha časopisu K&H

08.03.2017  |  AUTOR

V těchto dnech vrcholí přípravy čtvrtého vydání Jezdeckého katalogu. Tato více jak 70stránková publikace je již tradičním průvodcem jezdeckou sezonou. Letos jej však poprvé obdrží navíc i předplatitelé časopisu Koně a hříbata jako bezplatnou přílohu…

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
 
Jezdecký katalog s jezdkyní Barborou Tomanovou na titulní straně nabídne spoustu zajímavých článků o všem možném, co jezdecký sport nabízí svým příznivcům v České republice i v zahraničí. Přinese základní informace o hlavních hipologických institucích, o jezdeckých disciplínách, o seriálových soutěžích, o netradičních jezdeckých odvětvích či několik poutavých rozhovorů. 
 
Nedílnou součástí je také ucelená nabídka jezdeckých potřeb vč. orientačního ceníku od společnosti Kamír.
 
Jezdecký katalog 2017 vyjde již 22. března a jako první bude v tištěné podobě k dostání během Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem. Poté bude ještě v distribuci na vybraných jezdeckých akcích a předplatitelé časopisu Koně a hříbata jej dostanou s dubnovým číslem až do své poštovní schránky. 
 
Pokud se k vám nedostane v tištěné podobě, nemusíte zoufat, jelikož bude k přečtení a prohlédnutí v elektronické podobě na internetových stránkách www.jezdeckykatalog.cz, kde si nyní můžete připomenout tři předešlá vydání z let 2014 až 2016.


reklama 33C
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE