EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner

Květnové číslo časopisu Koně a hříbata v prodeji

27.04.2017  |  AUTOR

Uběhl měsíc a na stáncích se opět objevuje nové číslo oblíbeného časopisu Koně a hříbata. Začíná sezóna hmyzu, tak se podívejte na to, jak si vyrobit funkční domácí repelent bez chemie. Víte, jak správně dýchat při jízdě na koni? Budete překvapeni!

reklama 32A
banner
banner
banner
banner

 

Jako každý měsíc vám Koně a hříbata přináší spoustu zajímavostí a novinek z koňského světa. Kromě boje s hmyzem a správného dýchání se zaměřuje třeba na to, jak si udržet rovná záda (nejen) v sedle. Několik málo každodenních cviků může udělat velký rozdíl. Jak vlastně využít klikr trénink, aby to celé efektivně fungovalo? O tom pojednává článek od Lenky Blachové. 
 
Tereza Kucharská vám pro změnu spočítá, na kolik také může přijít řádná veterinární péče o vlastního koně. Občas jsme sami koukali, jaké částky to mohou být! Už jste někdy zahlédli strakatého haflinga? Už i k nám se totiž začíná dostávat nově šlechtěné plemeno North american spotted haflinger. A že jsou to krasavci, na které stojí za to se podívat. To a mnohem více se dočtete v květnovém čísle časopisu Koně a hříbata.
 

Web časopisu Koně a hříbata navštivte pod tímto odkazemreklama 33B
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE