EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner

Přečtěte si zářijový Jezdecký zpravodaj 2016!

20.09.2016  |  AUTOR

Zářijové číslo Jezdeckého zpravodaje – bulletinu o koních a jezdectví je ZDARMA na webu ke stažení, k vytištění, ke čtení, ke sdílení či k dalšímu šíření! Opět v něm najdete to podstatné, co se za uplynulý měsíc v jezdeckém sportu odehrálo…

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
 
Hlavním tématem je novinka letošního jezdeckého kalendáře – Czech Equestrian Masters v Martinicích u Březnice. Ohlédneme se ještě také za parkurovou částí olympijských her a samozřejmě neopomeneme účast Anastasji Vištalové na paralympiádě v Riu. 
 
Další příspěvky shrnují průběh posledních kol Českého skokového poháru, mistrovství ČR v reiningu či v drezuře a nezapomněli jsme ani na finále Zlaté podkovy v Humpolci. Z finálových klání celoročních sérií se věnujeme i Kritériím mladých koní či finále Champions Tour v Hradištku.
 
Zaostřili jsme také na dění za našimi hranicemi. Zmínku si zasloužily úspěchy Kamila Papouška, Aleše Opatrného i dalších! Nevynechali jsme Global Champions Tour v Římě a ve Vídni.
 
Nevěříte, že toto vše se vešlo na pouhé dvě strany formátu A4 včetně několika poutavých fotografií? Pak se přesvědčte na vlastní oči!
 

KLIKNĚTE na adresu: www.jezdeckyzpravodaj.czreklama 33C
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE