EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner

Speciály Jezdeckého zpravodaje při TOP akcích v ČR

26.08.2016  |  AUTOR

Asi jste zaregistrovali informaci, že společnost Equinet – provozovatel portálů Jezdci.cz a EquiTV.cz – začala vydávat nový Jezdecký zpravodaj, který vychází 1x za měsíc v elektronické i v tištěné verzi. Při TOP akcích mohou vycházet také speciály!

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner
 
Pořádáte jezdeckou událost, která si nejen podle vás zaslouží zvýšenou pozornost? Společnost Equinet vám nabízí možnost přípravy a distribuce speciálního vydání Jezdeckého zpravodaje věnovaného pouze zmiňované akci! – A to jak před jejím konáním, tak v průběhu, či po jejím skončení! 
 
Vše záleží na konkrétní dohodě mezi pořadatelem akce a vydavatelem tohoto periodika, jehož prostřednictvím lze oslovit velmi cíleně konkrétní, ale zároveň velmi širokou, skupinu čtenářů. Kontaktujte nás s dostatečným časovým předstihem! Rádi s vámi osobně projednáme veškeré podrobnosti!
 
První číslo Jezdeckého zpravodaje vyšlo 20. srpna 2016 a můžete si jej stáhnout ZDARMA (stejně jako všechna následující čísla) na adrese www.jezdeckyzpravodaj.cz, kde jsou též uvedeny veškeré kontakty na vydavatele. 


reklama 33A
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE