EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner

Jezdecký katalog 2018 i jako příloha dvou časopisů

19.02.2018  |  AUTOR

V těchto dnech vrcholí přípravy 5. vydání Jezdeckého katalogu. Tato více jak 50stránková publikace je již tradičním průvodcem jezdeckou sezonou. Vyjde v druhé půlce března a mj. jej obdrží předplatitelé dvou koňských časopisů jako bezplatnou přílohu…

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
 
Jezdecký katalog s jezdkyní Barborou Tomanovou na titulní straně nabídne spoustu zajímavých článků o všem možném, co jezdecký sport nabízí svým příznivcům v České republice i v zahraničí. Přinese základní informace o hlavních hipologických institucích, o jezdeckých disciplínách, o seriálových soutěžích, o netradičních jezdeckých odvětvích či poutavé rozhovory. 
 
Jezdecký katalog 2018 vyjde 21. března a jako první bude v tištěné podobě k dostání během Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem. Poté bude ještě v distribuci na vybraných jezdeckých akcích.
 
Předplatitelé časopisů KONĚ A HŘÍBATA a SVĚT KONÍ jej dostanou prvním „jarním“ číslem těchto periodik až do svých poštovních schránek. 
 
Pokud se k vám nedostane v tištěné podobě, nemusíte zoufat, jelikož bude k přečtení a prohlédnutí v elektronické podobě na internetových stránkách www.jezdeckykatalog.cz, kde si nyní můžete připomenout čtyři předešlá vydání z let 2014 až 2017.


reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE