EquiTV.cz

POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 31A
banner
banner
banner
bannerreklama

Do Šamorína se chystám první víkend, říká Kellnerová. Vstupenky zdarma

27.09.2021  |  AUTOR  | 
ROZHOVOR
 |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Již pouze dva závodní mítinky Global Champons budou předcházet galashow světového parkuru Prague Playoffs. Oba proběhnou v Šamoríně v druhé polovině října a na první víkend se tam chystá i Anna Kellnerová. Základní vstupenky jsou k dispozici zdarma.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

 
Anna Kellnerová letos dávala častěji přednost před sérií Global Champions startům v Pohárech národů a přípravám na olympijské hry. V první polovině sezony tak startovala za tým Prague Lions v Global Champions League pouze třikrát a počtvrté se jejich dresu představila před pár týdny v Římě. 
 
„Závodit v rámci Globálky je skvělé, ale chtěla jsem dát letos přednost reprezentaci České republiky a přípravě na olympiádu. Neměla jsem proto tolik možností startovat v týmu Prague Lions, ale doufám, že to ještě trochu do konce roku doženu,“ prozradila. 
 
„S odstupem času mám možnost si více uvědomit, jaký to byl úspěch, že jsme se na olympijské hry dostali. I když výsledky v Tokiu nebyly, jaké jsem chtěla, tak za tu zkušenost jsem moc ráda. Máme určitě na čem budovat do budoucna, což si myslím, že je moc důležité,“ říká Anna Kellnerová k účasti na Hrách v Japonsku. 
 
Za dva týdny jí čeká účast na dalším kole GCL v Šamoríně. „V týmu se nyní domlouváme, kdo tam jaký víkend bude, abychom postavili co nejsilnější tým a moli v rámci žebříčku ještě trošičku vyšplhat. Já pravděpodobně pojedu na první víkend,“ upřesňuje česká reprezentantka.
 
Global Champions v Šamoríně bude probíhat nejprve od 15. do 17. října a poté ještě od 21. do 23. října. Dějištěm bude luxusní sportovní centrum x-bionic sphere a na závody je k dispozici omezený počet vstupenek i pro širokou veřejnost. 
 
O atraktivní podívanou zajisté nebude nouze, neboť se tam rozhodne o celkových vítězích kvalifikační části seriálů, ale také o posledních dvou držitelích zlatých jízdenek do pražské Super Grand Prix. Ta je na programu v sobotu 20. listopadu. Jednotlivé týmy GCL pak budou bojovat o umístění mezi nejlepší čtveřicí, která bude mít zajištěn přímý postup do semifinále Super Cupu, jenž se uskuteční během Playoffs v libeňské O2 areně ve čtvrtek, v pátek a v neděli. 
 
V Šamoríně tudíž půjde o hodně a každý z celků tam chce vyslat co nejsilnější sestavu. „Pojede tam opět Peder Fredricson a já. Na poslední dvě etapy zůstaneme stejně dobrým týmem jako jsme byli v Římě,“ odtajnila např. Edwina Tops-Alexander z Valkenswaard United. Její družstvo vede tabulku s 277 body před Shanghai Swans s 256 body. O tři body méně pak mají Paris Panthers. Ačkoliv tyto týmy již mají účast v semifinále GCL téměř v kapse, nechtějí nechat nic náhodě a budou se snažit svá umístění buďto uhájit, nebo případně i vylepšit. 
 
Skvělou zprávou nejen pro české a slovenské fanoušky parkurového skákání je, že základní vstupné je na závody Global Champions v Šamoríně zdarma. Vstupenky na prémiová místa začínají již na 10 eurech. Podrobnosti o jejich prodeji, resp. on-line rezervaci přes internet, jsou na webu pořadatele seriálu. 
 
Foto: Josef Malinovský
Video: Radim Kaller

POŘAD: Skoky

reklama 33B
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte aktualizace! 

• 24. 10. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
• 30. 10. klusáci – Chuchle Arena Praha
• 30. 10. volnost – šampionát ml. koní Svržno
• 30. 10. dostihy – Most (live+5)
• 06. 11. dostihy – Praha (live+5)
• 07. 11. dostihy – Kolesa (live+5)
• 13. 11. klusáci – Praha

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE