Čtvrtá Winter Master Series: V Šamoríně jsou úspěšní Schmid a Štětina

Čtvrtým mítinkem pokračuje v Šamoríně od čtvrtka 25. 2. parkurová série Winter Masters Series. První den se dařilo nejvíce Maximilianovi Schmidovi, který vyhrál dvě nejnáročnější soutěže. Úspěšný byl i Jan Štětina. Ten byl jednou třetí a jednu druhý.

25.02.2021 21:08  |  Pořad: Skoky  |   |   FANCLUB   |     |   zkopírováno

Hlavní soutěží zahajovacího dne čtvrté Winter Masters Series 2020/2021 v Šamoríně bylo dvojfázové skákání s výškou překážek 135/140 centimetrů. V ní zvítězil čistou jízdou v čase druhé fáze 24,7 Maximilian Schmid s Guardiolou reprezentující Německo.

Jen 34 setin za ním dokončil další bezchybnou jízdou Jan Štětina v sedle Gylorda. Třetí byl opět Schmid, tentokrát se Santiagem a čtvrtá Kateřina Veselovská s Celanem S. Jak hodnotí své dosavadní výkony zmínění jezdci, to si můžete poslechnout v rozhovorech pro EquiTV.cz, která připravuje z těchto závodů živé on-line přenosy.

Maximilian Schmid vyhrál také předešlou soutěž do 130 centimetrů, tentokrát s Hetty Emaire. Stejný jezdec vybojoval čtvrtou příčku s Louisianou W. V této zkoušce byl úspěšný i Jan Štětina s Elvisem, jenž se umístil třetí za Katrin Pfingstl z Rakouska na koni For Fun.

Kompletní výsledky, ale také startovní listiny na následující den najdete na webu www.ridersanddreams.sk

Internetová televize EquiTV.cz bude i v pátek vysílat vše živě, první soutěž ZM startuje již v 8:00 hodin ráno, následovat budou parkury na stupních obtížnosti Z+, ZL+, L, od 15:30 se můžete těšit na stupňovanou obtížnost do 130 centimetrů se žolíkem a ST (140 cm) začne v 19:00 hodin.

Maximilian Schmid – Guardiola (GER): Winter Masters Series Šamorín 21/02/25

Jan Štětina – Gylord (CZE): Winter Masters Series Šamorín 21/02/25

Kateřina Veselovská – Celano S (CZE): Winter Masters Series Šamorín 21/02/25

Interview Maximilian Schmid: Winter Masters Series Šamorín 21/02/25

Interview Jan Štětina: Winter Masters Series Šamorín 21/02/25

Interview Kateřina Veselovská: Winter Masters Series Šamorín 21/02/25