Přinášíme vám novou sérii video poradny Equiservisu, jenž tematicky navazuje na první řadu videí. Týká se udidel. Po úvodním prvním dílu se můžete podívat na druhou část, jež se věnuje konkterní značce udidel, a to Sprenger...
Equiservis ve spolupráci s EquiTV přináší v rámci oslav 25 let další zajímavost, a tou jsou videa, která se zaměřují na aktuální nebo žádaná témata.
Po první řadě videí zaměřené na péči o koně v létě přinášíme třídílnou sérii věnovanou udidlům. Druhý díl je věnovaný udidlům značky Sprenger.
/PLACENÁ REKLAMA/
Do dalšího dílu westernového podcastu na EquiRadiu si Jitka Kynclová pozvala jako hosta Šárku Márovou, s níž si povídala o dvou různých jezdeckých odvětvích, které na první pohled nemají mnoho společného. Jsou jimi extreme trail a working equitation.
Ponntos nastoupil v King's Stand Stakes na mítinku Royal Ascot proti elitě světových sprinterů. V podcastu EquiRadia jsme o české účasti na jedné z nejprestižnějších dostihových akcí mluvili s Tomášem Lukáškem, Filipem Minaříkem a Martinou Lukovou.
Lester Piggott byl génius na koni a nejlepší žokej všech dob, říká v podcastu EquiRadia někdejší šampion, trenér a televizní expert Ferdinand Minařík starší. Zamýšlí se nejen nad přínosem samotného Piggotta, ale i nad vývojem žokejského řemesla.
Hlavním tématem dnešního podcastu EquiRadia je nedávný prodej známých koní Quimero-M a Chaccolan. Nově jsou v nizozemské prodejní stáji Hanse Dingse. Nejen o nich jsme hovořili jak s Ondřejem Zvárou, tak s jejich nynější jezdkyní Terezou Veselou.