bannerreklama

Vánoční parkuriáda 2014 v Horse Parku Kamenný Dvůr

05.01.2015  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Poslední předvánoční sobota 20. prosince 2014 patřila tradiční Vánoční parkuriádě, která se konala nedaleko Dobříše v areálu Horse Park Kamenný Dvůr v Bukové. EquiTV byla u toho, a tak si předvánoční atmosféru můžete připomenout v naší reportáži!...

Neoblíbenější u dětí i dospělých je soutěž v maskách, kterou celé zábavné předvánoční odpoledne vrcholilo. Vedle sportovních výkonů se také samostatně hodnotila nápaditost předvedených masek. Pojďte se tedy společně s námi alespoň na některé z nich podívat...

Kristýna Zajícová s Carusem 1 neudělala žádnou chybu na parkuru a dosažený čas jí vynesl v hlavní soutěži na čtvrté místo. Matěj Klíma a Dambra nejen že zajeli bezchybný parkur v čase, který stačil na celkovou třetí příčku, ale i maska rytíře, ve které Matěj Klíma závodil, patřila mezi oceněné. Jako druhá v pořadí skončila Kateřina Hrachová a Sympatico v čase 47,15 sekundy. K prvenství jí však přece jenom zbývalo ještě hodně.

S velkým časovým náskokem zvítězila Valentýna Kuková a Blueberry Valmart. Od druhého místa jí dělilo téměř 13 sekund! Navíc i její maska Julia Cesara patřila k vyhodnoceným, a tak Valentýna slavila hned dvojí úspěch.

Jako nejkrásnější ovšem byla vyhlášená maska, ve které závodila Lucie Kalcovská. Převlečená byla nejen jezdkyně, ale také její poník Trawel Autumin Boy. Ten byl převlečený za prasátko a Lucie Kalcovská v jeho sedle představovala mouchu.

Kromě již jmenovaných převleků byla také oceněna maska Kristýny Chmelové, která startovala jako čarodějnice. Diváky i porotu mj. zaujala Sára Saňková, jež si vybrala převlek klokana, ale také další, na něž se v našem stručném souhrnu nedostalo. Celý záznam této vrcholné soutěže Vánoční Parkuriády však můžete zhlédnout prostřednictvím našeho YouTube kanálu EquiTV!

POŘAD: Skoky