EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner
banner

Rýmařovský galavečer SM oblasti ČJF opět nezklamal

02.01.2015  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

V sobotu 20. prosince 2014 se ve velkém sále Střediska volného času v Rýmařově uskutečnilo již druhým rokem slavnostní vyhlášení osobností jezdeckého sportu Severomoravské oblasti ČJF. EquiTV byla u toho a přináší vám nyní souhrnnou reportáž...

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
banner

Nutno hned na úvod podotknout, že galavečer pořádaný Stájí Kincl se opět vydařil. Společenský sál byl zcela zaplněný a mezi návštěvníky byla celá řada úspěšných jezdců nejen v oblastním, ale i celorepublikovém měřítku. Ze severní Moravy jsou totiž např. mistr České republiky ve skocích Jiří Hruška, vítěz Českého skokového poháru Marek Klus nebo vítěz Zlaté podkovy ve všestrannosti Lubomír Vrtek. 

Oficiální částí večera provázel diváky Radovan Šalek, který v úvodní části ceremoniálu uvítal na pódiu nejlepší jezdce v kategorii pony. Ceny jim osobně předával skokový mistr republiky Jiří Hruška. 

Poté následovala celá řada cen pro jezdce od juniorského až po seniorský věk, kteří se věnují všem možným disciplínám pod hlavičkou České jezdecké federace. Na řadu přišel ovšem i zajímavý doprovodný program v podobě bojového umění zvaného Capoeira, z něhož pro vás máme malou ukázku.

Diváky podobně nadchlo i taneční vystoupení s názvem Český lev...

Po další kulturní vsuvce se pokračovalo v udílení výkonnostních odznaků České jezdecké federace. Stříbrné byly uděleny tři – pro Jonáše Bujnocha, Elišku Hrdou a Ladislava Vachutku. Na ten zlatý pak dosáhla Tereza Hrdinová a již zmiňovaný Jiří Hruška. 

Ten ostatně na pódiu nebyl naposledy, jelikož byl také součástí přehlídky severomoravských mistrů republiky. 

Na samotný závěr byli představeni nejlepší skokoví jezdci oblasti, mezi něž se řadí Zuzana Brátová, Eliška Hrdá, Vladislava Humplíková či Petra Masárová. Z mužů to jsou Marek Klus, Josef Kincl a pro změnu opět Jiří Hruška. A právě s touto trojicí jezdců jsme natočili po skončení oficiální části krátký rozhovor...

POŘAD: Jezdecky společenské události

reklama 33A
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE