EquiTV.cz

Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PODPORUJEME:|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31D
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Pražští lvi věří, že i letos dostanou v O2 areně od fanoušků podporu

19.11.2019  |  AUTOR

Pražští lvi mají oproti ostatním týmům, které se zúčastní od čtvrtka 21. listopadu GC Prague PlayOffs v O2 areně, výhodu domácího prostředí. Podpora fanoušků je totiž opravdu důležitá. Jezdcům dodá sílu, jak potvrzuje manažerka týmu Jessica Kürten.

reklama 32A
banner
banner
banner
banner


Do chvíle než se zvedne opona a první dvojice vstoupí do O2 areny při GC PlayOffs zbývá už jen několik desítek hodin. Tým Prague Lions bude mít výhodu domácího prostředí. „Podpora fanoušků je důležitá, pomůže nám proti silné konkurenci,“ říká manažerka a trenérka Jessica Kürten. 

Sestava šestnácti týmů míří do hlavního města České republiky. Od 21. do 24. listopadu budou bojovat v Global Champions Super Cupu. Vítězný tým čeká výhra přes tři miliony eur, takže taktika trenéra bude zásadní. 

Člen Pražských lvů Belgičan Niels Bruynseels, který se kvalifikoval i jako jednotlivec do GC Super Grand Prix, mluvil o neuvěřitelné podpoře, kterou jezdci cítili v O2 areně při loňském mítinku a slíbil, že budou moci být fanoušci na ně hrdí. „Publikum bylo loni úžasné, tolik lidí na vyprodaných tribunách. Udělám vše, abychom byli co nejlepší mezi družstvy a já osobně i v sobotu v GC Super Grand Prix,“ uvedl belgický jezdec.

Vedle špičkových sportovních výkonů budou moci návštěvníci sledovat i okouzlující doprovodnou show, s krásnou choreografií a skvělými vystoupeními. Ambasadorka akce a členka Prague Lions Anna Kellnerová zdůraznila: „Obzvlášť se těším na slavnostní zahájení, kdy do arény nastoupí všichni jezdci. Je to něco zvláštního, dodává to akci výjimečnou atmosféru.“

Fanoušci se budou moci se největšími hvězdami parkuru setkat i osobně, a to při plánovaných autogramiádách. 

Manažerka Jessica Kürten odtajnila, koho z celkových šesti členů vyšle do GC Super Cupu. Budou to Niels Bruynseels, Marco Kutscher, Gerco Schröder a Marc Houtzager. Ti všichni sebou do O2 areny přivezou své nejlepší koně.

Kürten věří, že její sestava je připravena do boje na domácí půdě. „GC Prague Playoffs je vrchol sezóny. Náš tým budujeme po celý rok, abychom měli koně a jezdce v nejlepší kondici. Praha je náš společný cíl,“ říká.

V Praze však bude přítomna kompletní šestice Prague Lions. „Anna Kellnerová a Wilm Vermeir budou s námi, abychom pomohli jezdcům a podpořili jejich úsilí v O2 areně,“ dodává Kürten.
Mluvila také o řízení družstva a o vřelosti, které se Pražským lvům dostává od fanoušků. „Cítím to jako velké privilegium a motivaci, vést takové družstvo plné profesionálů. Ráda bych jim poděkovala, a také majitelům jejich koní. Jsme nadšení, že se setkáme opět s tolika fanoušky Prague Lions, loni to bylo neuvěřitelné. Doufáme, že se vrátí a znovu nás podpoří, a že postoupíme až do finále. Máme příznivce po celém světě, doufáme, že se k nám připojí v Praze,“ uzavírá Jessica Kürten.

Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs se koná v O2 areně od 21. do 24. listopadu. Podrobné informace o programu a předprodeji vstupenek najdete na adrese www.pragueplayoffs.com.

Foto archiv Czech Equestrian Teamureklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

• Kontinuální vysílání EquiRadio.cz ZDE

• Kompletní audiotéka EquiRadio.cz TADY

• Video archiv EquiTV.cz POD TÍMTO ODKAZEM

 

NEPŘEHLÉDNĚTE