EquiTV.cz

reklama 31A
banner
banner
banner
banner

Jezdecký zpravodaj: Opatrný a Březina mistry ČR, voltiž úspěšná na MS

16.08.2019  |  AUTOR

Prázdniny pomalu vrcholí a kolotoč významných jezdeckých akcí je v plném běhu. V nejnovějším vydání Jezdeckého zpravodaje si připomeneme letošní MČR ve skákání a všestrannosti, podíváme se na World Cup do Nebanic i na řadu dalších závodů.

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner
 
Hlavní článek nejnovějšího vydání Jezdeckého zpravodaje s číslem 08-09 jsme věnovali letošnímu MČR ve skákání mladých jezdců a seniorů. To se konalo v Martinicích a po třech letech v něm zvítězil Aleš Opatrný. Podíváme se také na republikový šampionát ve všestrannosti, který proběhl v Borové. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na Světový pohár spřežení v Nebanicích. 
 
Ohlédneme se také za dalšími koly Českého skokového poháru a Global Champions. Voltižní reprezentace absolvovala ME seniorů a MS juniorů. Také tomu jsme dali prostor. A to není vše. 
 
Nabídneme vám i informace ze srpnové kvalifikace na Velkou pardubickou. A v rubrice Krátce najdete řadu dalších postřehů z různých závodů s českou účastí.
 

Jezdecký zpravodaj 2019 s číslem 08-09 vyšel 15. srpna! Klikněte na www.jezdeckyzpravodaj.cz a stáhněte si zmiňované aktuální vydání!reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE