EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner

Galavečer ČJF 2020 se blíží. Přijďte se pobavit, neodejdete s prázdnou

18.01.2020  |  AUTOR

Již v sobotu 25. ledna od 18.00 hodin proběhne v Národním domě na Vinohradech galavečer České jezdecké federace. Návštěvníci i letos budou mít šanci vyhrát některou z velmi atraktivních a hodnotných cen. Přijďte se pobavit a neodejdete s prázdnou!

reklama 32A
banner
banner
banner
banner


Tradiční galavečer České jezdecké federace se letos uskuteční v sobotu 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze 2 (Náměstí Míru). Celovečerní program není zdaleka jen o vyhlašování nejlepších jezdců a koní ve všech disciplínách sdružených pod hlavičkou ČJF. 

Po slavnostním ceremoniálu, který by měl skončit kolem 20. hodiny, bude následovat taneční zábava a před půlnocí se na některé z přítomných návštěvníků a hostů usměje štěstí v podobě výhry několika atraktivních a hodnotných cen od partnerů akce.

Společnost Jump Off věnuje parkurovou překážku. Od Equiservisu někdo získá skvělé bezpečnostní třmeny Safe-On od výrobce Flex-On v hodnotě 6.995 Kč. Canvit má pro jednoho šťastlivce poukázku na nákup produktů NutriHorse v e-shopu Horsecare.cz za 5.000 Kč. Equine Sport Center Olomouc věnoval dvě poukázky pro dvě osoby do Silver VIP sektoru za 6.000 Kč při červnovém mítinku J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Od Czech Equestrian Team se někdo může těšit pro změnu na dvě nedělní vstupenky listopadové Global Champions Prague PlayOffs v pražské O2 areně za bezmála 4.000 Kč. 

V neposlední řadě budou mezi cenami věcné dary od společností Animal Cake, Jana Horse Karlovy Vary, Paragan a dalších partnerů večera, jimiž jsou Equicov, Farnam, Pure Nutrition a Sabe. A pokud náhodou nic nevyhrajete, ani tak neodejdete s prázdnou, jelikož mediální skupina Equinet (provozovatel zpravodajského webu Jezdci.cz a internetové televize EquiTV.cz) má pro každého návštěvníka nachystán stolní Jezdecký kalendář 2020.

Podrobnosti najdete na stránkách události s adresou www.jezdeckygalavecer.czreklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE