EquiTV.cz

Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PODPORUJEME:|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31C
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

EquiTV.cz má za sebou rekordní sezonu. Nabízí víc než on-line přenosy

30.11.2020  |  AUTOR

Internetová televize EquiTV.cz má za sebou nejkratší sezonu ve své historii, v níž však nabídla rekordní počet živých přenosů. Na rozdíl od většiny obdobných projektů ve světě má navíc výrazný přesah do terestriálního vysílání klasických televizí.

reklama 32B
banner
banner
banner
 
Poslední listopadový víkend proběhl na internetové televizi EquiTV.cz pravděpodobně poslední letošní živý přenos. Přestože v to již téměř nikdo nedoufal, v jedenáctém měsíci proběhly ještě dvě akce v Chuchle Areně Praha. Zimní přestávka by tak neměla trvat déle než dva měsíce, ale i během ní se mohou návštěvníci EquiTV těšit na zajímavý obsah.
 
V roce 2020 nabídla EquiTV rekordních 136 živých přenosů z jezdeckých závodů, dostihů a dalších hipologických akcí, a to i přesto, že uplynulá sezona byla rekordně krátká. Nebýt přerušení sportovních akcí na jaře i na podzim, bylo by live streamů ještě o poznání více. 
 
EquiTV funguje od roku 2009 a za tu dobu si získal v České republice velmi silnou pozici. Je jediným koňským projektem tohoto druhu, který se u nás dlouhodobě udržel na trhu, zatímco několik podobných aktivit skončilo neúspěchem. 
 
Na rozdíl od různých koňských internetových televizí ve světě nabízí EquiTV.cz nejen živé internetové přenosy. „Již řadu let pravidelně dodáváme záznamy, sestřihy či zpravodajské reportáže do několika klasických televizí – počínaje Českou televizí, přes Sport 5, Regionální televizi až po Televizi Seznam. Prostřednictvím terestriálního vysílání se pořady o koních, jezdectví a dostizích dostávají každý rok k milionům diváků, kteří by jinak o tyto informace nenarazili,“ říká majitel EquiTV Josef Malinovský.
 
Veškeré přenosy, které EquiTV.cz nabízí, jsou dostupné bezplatně, a to na všech přijímačích – vč. možnosti sledování na celé obrazovce. „Někteří poskytovatelé internetových streamů udávají často zavádějící informace o tzv. bezplatných on-line přenosech, a přitom ve skutečnosti to není úplně pravda. Bezplatné sledování je totiž třeba pouze v malém okně prostřednictvím stolního počítače a na mobilu či tabletu si po pár desítkách sekund obsah divák nemůže přehrát vůbec, pokud nezaplatí poplatek v řádu stovek korun měsíčně. Přes mobilní telefony přitom dnes přichází standardně 60 až 70 % návštěvníků, tablety tvoří 3 až 5 % a zbytek jsou stolní počítače. U nás na EquiTV živé přenosy nejsou žádným způsobem omezované, pouze střihové pořady lze stahovat či zobrazovat ve fullscreen režimu premium uživatelům za poplatek 365 korun za rok,“ upozorňuje Josef Malinovský.
 
EquiTV.cz již déle jak rok není jen internetová televize o koních, ale také jezdecké rádio. Od srpna 2019 přinášíme každý týden také Podcasty EquiTV, které si získaly velkou oblibu. Za 15 měsíců jsme nabídli 130 audio rozhovorů se zajímavými osobnostmi, které mají kolem koní, jezdectví a dostihů co říct.
 
„Podcasty přinášíme v mimosezónním období dokonce třikrát týdně. Nabízíme také pravidelné sumáře uplynulé sezony a samozřejmě i aktuální video rozhovory a reportáže. Na EquiTV se stále něco děje a dít bude. Aktuálně již připravujeme další sezonu přenosů, která by pro nás měla začít nejpozději Zimním jezdeckým pohárem na konci ledna. Pevně věříme, že budeme moci v roce 2021 nabídnout ještě více živých streamů a dalších pořadů, než tomu bylo doposud, a to opět zcela zdarma bez skrytých výjimek. Naším dlouhodobým cílem je totiž propagace jezdectví a dostihů mezi širokou veřejností, on-line přenosy pro členy komunity jsou tak pouze jednou z mnoha našich aktivit,“ dodává Josef Malinovský.


reklama 33A
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

• Kontinuální vysílání EquiRadio.cz ZDE

 

NEPŘEHLÉDNĚTE