EquiTV.cz

Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PODPORUJEME:|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31C
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

EquiTV stále častěji na Slovensku. Úspěšný český projekt boří hranice

21.06.2020  |  AUTOR

Internetová televize EquiTV.cz letos bude podstatně častěji vysílat i ze Slovenska. Ostatně už roky její web najdete i pod doménou EquiTV.sk. Čím je tento projekt úspěšnější než jemu podobné? Nabízí lepší servis s přesahem do terestriálního vysílání…

reklama 32D
banner
banner
banner
 
V České republice i na Slovensku již fungovalo v minulosti několik internetových televizí o koních a jezdectví. Dlouhodobě se však udržela na trhu jen EquiTV.cz, resp. EquiTV.sk. Vznikla již v roce 2009 a od roku 2013 patří do mediální skupiny EQUINET. Její součástí je i web Jezdci.cz, jenž můžete navštívit i přes adresu Jazdci.sk. Přesah na Slovensko měly tyto dva úspěšné projekty od samého začátku a roce 2020 přichází jeho rozšíření. 
 
V létě vám EquiTV nabídne sérii živých přenosů ze skokových závodů Danube Summer Live 2020 v Šamoríně, a to v termínech 3. až 5. 7., 17. až 19. 7., 23. až 26. 7, 14. až 16. 8. a 21. až 23. 8. To však není zdaleka vše! Od 17. do 20. 9. plánuje EquiTV live stream z mistrovství Slovenské republiky v parkurovém skákání. 
 
Také v České republice dlouhodobě roste zájem ze strany pořadatelů o živé vysílání prostřednictvím EquiTV.cz. A čím je tento projekt úspěšnější, než jemu podobné? „V první řadě je to přesah do terestriálního vysílání, což znamená, že obsah EquiTV najdete i na kanálech v pozemním vysílání prostřednictvím obvyklých televizních přijímačů. Pravidelně spolupracujeme mj. s Českou televizí, Televizí Seznam, dále s programy Sport 5 či Regionální televize. Díky EquiTV se tak různé akce dostanou nejen do zpravodajství mnoha televizních stanic,“ říká Josef Malinovský, jednatel společnosti EQUINET s.r.o.
 
Další devizou je znalost místního prostředí, zkušení kameramani i reportéři, kteří ví, jak se mají jednotlivé disciplíny točit, tak aby byli spokojeni jak odborníci, tak laická veřejnost. „Během akcí pravidelně připravujeme poutavé rozhovory s jezdci a po jejich skončení se diváci mohou těšit i na tradiční televizní pořad Equinews se souhrnem toho nejzajímavějšího. Ten v hlavní sezoně běží i dvakrát týdně, a opět nejen v internetové podobě,“ upozorňuje Malinovský.
 
Nespornou výhodou, proč pořadatelé rádi spolupracují právě s EquiTV, je propagace vysílaných jezdeckých akcí prostřednictvím dalších médií skupiny EQUINET, zejména na webu Jezdci.cz, jenž je s téměř 200tisícovou sledovaností měsíčně nejnavštěvovanějším specializovaným koňským médiem v České republice a široké publikum má i na zmiňovaném Slovensku. Výběr jeho obsahu najdete často také na domovské stránce Seznam.cz. 
 
Všechny streamované akce EquiTV a Jezdci.cz propagují prostřednictvím redakčních příspěvků, přes sociální sítě i formou reklamních kampaní. Ty běží navíc i na dalším sledovaném webu Jezdeckainzerce.cz. 
 
EquiTV již před časem upustila od výrazně obtěžující „pre-roll reklamy“, což je reklamní spot, který se divákům přehrává ještě před tím, než se spustí samotné video. Jde o jednu z nejagresivnějších reklam na internetu a uživatelé se často nemohou dočkat toho, až jim pomocné tlačítko (a to čím dál častěji chybí) umožní tuto reklamu přeskočit (většinou po 5, nebo 10 sekundách). 
 
Živé přenosy jsou standardně zdarma i ve formátu „full screen“. Streamované akce na EquiTV si tak každý může pustit na plnou obrazovku! „Pro živé přenosy obvykle využíváme platformu YouTube, která zaručuje plynulé přehrávání, jenž je kompatibilní se všemi možnými přijímači. Zkrátka a dobře, EquiTV vždy nabízí něco navíc. Jsme moc rádi, že nás pořadatelé sami oslovují a mají zájem o to, abychom pro ně jejich jezdecké závody a další koňské akce natáčeli. I díky nim tento původní český projekt můžeme nadále rozvíjet,“ dodává Josef Malinovský.


reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

• Kontinuální vysílání EquiRadio.cz ZDE

• Kompletní audiotéka EquiRadio.cz TADY

• Video archiv EquiTV.cz POD TÍMTO ODKAZEM

 

NEPŘEHLÉDNĚTE