EquiTV.cz

POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 31D
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

ČJF vyhlašuje sbírku pro Lucii Melmerovou. Pomozme Lucce zpět do sedla

18.12.2020  |  AUTOR |
NEPŘEHLÉDNĚTE


Česká jezdecká federace vyhlašuje veřejnou sbírku pro svoji členku, reprezentantku a bronzovou medailistku z mistrovství České republiky Lucii Melmerovou, která utrpěla před více než třemi měsíci velice těžké zranění při pádu z koně.

reklama 32B
banner
banner
 
Po srpnovém pádu při tréninku Lucii Melmerové kůň šlápl na hlavu a způsobil jí impresivní zlomeninu lebky. Lucka zůstala ležet s těžkou poruchou vědomí, její maminka, zdravotní sestra, jí okamžitě poskytla první pomoc a resuscitovala jí do příjezdu lékařů.
 
Zdravotní stav Lucky se postupně pomalinku zlepšuje, ale stále přetrvávají zdravotní komplikace, které mají za následek horší pohybovou koordinaci. Po propuštění z FN Motol již Lucka absolvovala první pobyt v rehabilitační nemocnici Beroun. V současné době ambulantně dojíždí do Berouna na fyzioterapii a ergoterapii. V lednu nastupuje do Motola na rehabilitaci a následně, pokud vše půjde dobře, má naplánované rehabilitační pobyty v Kladrubech a opět v Berouně. 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Resuscitovala mě máma. Chci se na koně alespoň posadit, říká Melmerová

 
Velkým přáním Lucky je se co nejdříve posadit do sedla – čeká jí ale náročná cesta plná problémů, aby si své přání splnila. Mezi tyto problémy patří např. pořízení rehabilitačních, sportovních a kompenzačních pomůcek, rehabilitačních procedur a dalších nákladů s tím spojených. „Rádi bychom jí v jejím úsilí podpořili i formou veřejné sbírky, tak abychom jí a její rodině alespoň částečně pomohli překonat nelehkou životní situaci,“ uvádí zástupci České jezdecké federace v tiskové zprávě.
 
Lucce pomůžete jakýmkoli příspěvkem, který pošlete na číslo účtu: 296156054/0300. 
 
Společnost EQUINET s.r.o., provozovatel webů Jezdci.cz, EquiTV.cz a Jezdeckainzerce.cz, se k této sbírce připojuje. „Rádi tuto aktivitu České jezdecké federace podpoříme nejen mediálně, ale i finančně,“ uvedl jednatel společnosti EQUINET Josef Malinovský.
 
Foto Zenon Kisza / ČSP


reklama 33B
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Níže uvedený seznam streamů na EquiTV.cz je předběžný. Sledujte aktualizace! 

• 24. 10. dostihy – Chuchle Arena Praha (live+5)
• 30. 10. klusáci – Chuchle Arena Praha
• 30. 10. volnost – šampionát ml. koní Svržno
• 30. 10. dostihy – Most (live+5)
• 06. 11. dostihy – Praha (live+5)
• 07. 11. dostihy – Kolesa (live+5)
• 13. 11. klusáci – Praha

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE