EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner
banner

Časopis Svět koní 6/2019: Španělsko, Itálie, ale také Prague PlayOffs

16.12.2019  |  AUTOR

/PR článek/ Nové číslo časopisu Svět koní vás provede italským veletrhem Fieracavalli, představí andaluské koně a těšit se můžete také na domácí sportovní události, Velkou pardubickou a Prague PlayOffs, na snímcích Zenona Kiszy. A to stále není vše!

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
banner

Právě vyšlo nové číslo časopisu Svět koní a u jeho stránek se jistě odreagujete od předvánočního shonu. Zavede vás do světa volných koní fotografa Tomáše Míčka, do Itálie na jezdecký veletrh Fieracavalli, do Španělska za andaluskými koňmi a nebo na Slovensko na proslulý závod tažných koní Kľačianska podkova.

Nechybí ani články o zásadních tuzemských sportovních akcích roku 2019: Prague PlayOffs a Velké pardubické s fotografiemi Zenona Kiszy. Naopak zástupkyně ředitele Zemského hřebčince Písek, Hana Štěrbová, v rozhovoru podrobně popisuje, co chovatele, jezdce i další příznivce hřebčince nemine v Písku příští rok.

Připravili jsme i reportáž ze soutěže tradičních zápřeží v Kroměříži, podrobně se podíváme na chov fríských koní v České republice, a ukážeme, jak chovatelce barokních pinto Kristýně Vrzalové její rodinná stáj plní dětské sny. 

Čtěte více ve Světě koní, předplatné i jednotlivé výtisky objednávejte ZDE.reklama 33B
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE