EquiTV.cz

reklama 31C
banner
banner
banner
banner

Prosincové číslo Koně a hříbata jsou venku

29.11.2018  |  AUTOR

Přichází zima a s ní i faceliftované vydání oblíbeného měsíčníku Koně a hříbata. Jezdecký výcvik, rady expertů, poutavé články, zajímavosti - výběr toho nejlepšího právě pro vás. Podívejte se, o čem se dočtete v prosincovém čísle...

reklama 32C
banner
banner
banner
banner

V prosincovém vydání najdete velmi praktický článek Gabriely Rotové o přechodech, které jsou jedním ze základních kamenů dobrého jezdectví. Užitečné tipy, ukázky přechodů, rozbor častých chyb vám pomohou přechody s vaším koněm vylepšit. Od stejné autorky nechybí ani pokračování oblíbeného seriálu o cirkusových kouscích, tentokrát zaměřený na Španělský krok. Nejedná se o lehký cvik, ale výsledek může být impozantní a hlavně celé cvičení prohloubí schopnosti spolupráce mezi jezdcem a koněm.

Jezdit na křivém koni není žádná legrace, a proto vám Julie Šverčičová předá své tipy, jak křivost koně napravovat, či jak se jí do budoucna vyhnout. Některé způsoby jsou až nečekaně jednoduché - například nasedání ze schůdků, které koním ušetří mnoho z jednostranné zátěže. Další tipy najdete v novém seriálu, který vás naučí s křivostí koně pracovat.

Nepropásněte ani Agara, letošního Nejkrásnějšího koně ČR. Tento plemenný hřebec Českomoravského belgika si titul plně zaslouží a představí vám jej jeho majitelka. Naše redakce se také vypravila do Itálie na jeden z největších světových veletrhů zaměřených na koně a jezdectví, a to rovnou na jubilejní 120. ročník Fieracavalli. A že bylo na co koukat, včetně úžasné večerní show! A protože Život s koňmi přináší mnoho otázek, ani tentokrát nechybí poradna, ve které hledáme odpovědi právě na to, co trápí vás.

 reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE