EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner

Květnový Jezdecký zpravodaj 2018 již brzy

21.05.2018  |  AUTOR

Máme pro vás připravený Jezdecký zpravodaj 2018 s číslem 05-06! Opět vám nabídneme souhrn toho nejzajímavějšího, co se v jezdeckém sportu odehrálo za poslední měsíc. V nabitém kalendáři na domácí i zahraniční scéně jsme museli pečlivě vybírat.

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner

Úvodní článek je věnovaný úspěchům české reprezentace na CSIOchJY ve Zduchovicích. Tam se totiž týmu dětí i juniorů podařilo zvítězit v Pohárech národů. 

Další triumf si připsal také Jiří Nesvačil junior při Rudolfově poháru, kam zavítáme v dalším příspěvku úvodní strany. Nezapomněli jsme také na domácí seriály: Český skokový pohár a Zlatou podkovu.

Pokračuje Global Champions. Za účasti Pražských lvů se odehrály mítinky v Šanghaji, Madridu a Hamburku. Rozběhly se také parkurové Poháry národů. Zapojilo se také české družstvo, které svůj první letošní Nations Cup absolvovalo v Linci. Úspěšný výjezd do Budapešti má za sebou voltižní reprezentace, té se také věnujeme v jednom z článků. 

V rubrice „Krátce“ jsme se pokusili z bohaté nadílky pěkných výkonů českých jezdců na mezinárodních závodech vybrat to nejzajímavější. 

Jezdecký zpravodaj s číslem 05-06 vyjde již 22. května! Klikněte na www.jezdeckyzpravodaj.cz a podívejte se na předešlá vydání Jezdeckého zpravodaje. Na stejné adrese posléze najdete i zmiňované aktuální vydání!

 reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE