EquiTV.cz

Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |VÍTEJTE na jediné původní internetové televizi o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz|POZOR! Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PODPORUJEME:|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|ESC Olomouc
reklama 31C
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Kudy vede cesta do finále Super Cupu GC PlayOffs?

26.11.2018  |  AUTOR

Ve čtvrtek 13. prosince odstartuje v O2 areně Global Champions Super Cup. Speciální vyřazovací soutěž, která je součástí prestižní série Global Champions přivede do Prahy šestnáct nejúspěšnějších družstev sezony 2018. Co je při PlayOffs čeká?

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner
 
Čtyři dny parkurového sportu a nejlepší jezdci a koně světa to je Global Champions PlayOffs, jedinečná akce, jíž hostí v polovině prosince Praha.
 
V rámci bohatého programu mítinku vyniká Super Cup. Jde o vyřazovací soutěž, o kterou po celou sezonu 2018 usilovaly všechny týmy zapojené do Global Champions League. Podívejme se, jaká jsou pravidla klání, jež bude mít v Praze premiéru!
 
Šestnáct nejvýše postavených celků v žebříčku ligy postupuje do pražského Super Cupu. Ty, které uzavřely sezonu v TOP4, tedy London Knights, Valkenswaard United, Miami Celtics a Rome Gladiators, nastoupí v pražské O2 areně automaticky do semifinále.
 
Ostatních dvanáct čeká ve čtvrtek 13. prosince ve čtvrtfinále první vyřazování. Na kolbišti změří síly členové Shanghai Swans, Montreal Diamonds, Scandinavian Vikings, St. Tropez Pirates, Madrid in Motion, Berlin Eagles, Doha Fursan Qatar, Monaco Aces, Paris Panthers, Cannes Star a New York Empire. Domácí fanoušci se těší na Prague Lions s českými jezdci v řadách, kteří postoupili do finálového mítinku z deváté příčky tabulky.
 
Ve čtvrtfinále budou reprezentovat každý tým tři dvojice a pojede se jako jednokolové. Součet trestných bodů bude hlavním kritériem pro určení pořadí spolu se součtem dosažených časů všech tří členů celku. V případě shodného výsledku včetně součtu času na osmém místě bude následovat rozeskakování, v kterém bude bojovat jeden jezdec z týmu. 
 
O den později, tedy v pátek 14. prosince, se do hry zapojí také čtveřice nejlepších celků z celoročního bodování a k nim se přidá osm týmů, jež vzejdou ze čtvrtečního čtvrtfinále. Opět za každé družstvo pojedou tři členové a jejich chyby a dosažené časy se budou sčítat. Tato soutěž určí šest finalistů, na jejichž vrcholné výkony se návštěvníci O2 areny mohou těšit v neděli 16. prosince. 
 
Finále se pojede jako dvoukolové a znovu se předvedou tři dvojice z každého celku. O konečném pořadí a tím také o celkovém vítězi rozhodne součet trestných bodů z obou kol a dosažených časů v druhém kole. Pravidla PlayOffs myslí také na shodný výsledek na prvním místě, který rozlouskne případné rozeskakování jednoho jezdce z družstva.
 
Praha během čtyř dní zažije excelentní sportovní výkony v podání absolutní parkurové elity. Účastníci si rozdělí dotaci ve výši dvanáct milionů eur, která nemá nejen v letošním roce obdoby při žádných jiných závodech na této planetě. 
 
Vedle Super Cupu se navíc dočkají fanoušci parkurů Super Grand Prix, která představuje vrchol sobotního dne. Je určená pro nejúspěšnější jezdce z jednotlivých Velkých cen sezony 2018.
 
Detailní informace ke Global Champions PlayOffs najdete na webu www.gcglobalchampions.com
 
Vstupenky na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz. Stále jsou volná místa na všechny čtyři soutěžní dny (13. až 16. 12. 2018), a to od 490 Kč. Odkaz na stránku on-line předprodeje najdete na webu www.pragueplayoffs.com.
 
Zájemci, kteří si chtějí tuto událost užít z unikátního místa u privátního stolu včetně gastronomických služeb v luxusních prostorách Klubového patra, mají možnost si zakoupit na vybrané dny VIP stůl pro 2 nebo 4 osoby, a to již od 12.990 Kč (bez DPH). Podrobnosti jsou na stránce www.pragueplayoffs.com/vip.
 
Foto Mario Grassia/GCL


reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

• Kontinuální vysílání EquiRadio.cz ZDE

• Kompletní audiotéka EquiRadio.cz TADY

• Video archiv EquiTV.cz POD TÍMTO ODKAZEM

 

NEPŘEHLÉDNĚTE