EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner

Koně v nouzi mají opravenou stáj v Třanovicích

15.02.2017  |  AUTOR

Možná si vzpomenete na naši prosincovou reportáž roku 2015 ze záchranné stanice Koně v nouzi, která se nachází v Třanovicích nedaleko Frýdku-Místku. Tehdy jsme zástupcům této stanice symbolicky předali dar ve výši 30.000 Kč. Jak s ním bylo naloženo?…

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner
 
Chod stanice Koně v nouzi je financován z velké části vlastními prostředky provozovatelky Petry Kaločové a částečně také z darů veřejnosti. Koncem roku 2015 jsme věnovali Koním v nouzi finanční prostředky ve výši 30.000,- Kč. Přesněji řečeno, šlo o dar jednoho našeho kolegy, který se vzdal honorářů za svoji činnost při přípravě televizních pořadů z jezdeckých závodů. 
 
Již při našem natáčení v prosinci 2015 Petra Kaločová uvedla, že by finance ráda využila na opravu stáje. Tu se podařilo dokončit až před nedávnem, neboť přednost dostala dříve započatá stavba přístřešku pro koně v ohradách. Později bylo potřeba ještě pořídit novou střechu na venkovní boxy v Domaslavicích.
 
Ale jelikož Petra Kaločová vždy drží slovo, prostředky plně využila k účelu, který předem avizovala. Náklady na opravu stáje nakonec dosáhly výše 45.000,- Kč. Celou třetinu peněz tak bylo nutné uhradit z jiných zdrojů. Každopádně jsme moc rádi, že jsme mohli alespoň částečně přispět na dobrou věc. 
 
Ve stanici Koně v nouzi zajisté i nadále vítají jakoukoliv podporu veřejnosti, např. formou granulí, dek, vitamínů atd. Kompletní informace, včetně čísla účtu a potřebných kontaktů, najdete na adrese www.konevnouzi.cz.


reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE