EquiTV.cz

reklama 31C
banner
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Do kvalitního vybavení se vyplatí investovat

01.10.2018  |  AUTOR

/PR článek/ Není třeba cválat kolem horké kaše. Za některé značky jezdeckého vybavení si člověk výrazně připlatí. Otázkou tak zůstává, zdali právě luxusnější značky dokáží jezdcům a koním nabídnout kromě známého loga a hezkého designu také něco víc…

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
 

Když se platí jen za značku

Ve světě běžného oblečení je zcela normální, že člověk platí pouze za značku. Za černé tričko můžete dát 300 Kč i 3000 Kč. Materiál je stejný, kvalita jakbysmet. Jediným rozdílem je nepřehlédnutelné logo, kterým se ve společnosti můžete pochlubit. Ukázat, že na to máte. Investice pouze do stylu zamrzí o to víc, když se vám drahý kousek v šatníku začne po pár praních nevratně ničit. Platí to také ve světě jezdeckého oblečení? Podívejte se na 5 důvodů, proč se investice do kvality vyplatí.
 

1) Odlišný přístup výrobců

I když značky Cavalleria Toscana, Animo nebo Horse Pilot nabízí opravdu překrásné kolekce s luxusními prvky, je u nich vzhled až na druhém místě. Jezdecké oblečení pro ně představuje sportovní vybavení bez kompromisů. Každá nová kolekce přináší praktická vylepšení, upravené střihy a nové patenty. Takový přístup je zcela odlišný od toho, se kterým se jako zákazníci potkáváme v obchodech s módou. Ta totiž nemusí být praktická, pouze efektní. Kvalitní jezdecké potřeby zkrátka razí jinou filozofii a na výsledku je to znát. Výrobci roky ladí jejich produkty tak, aby poskytovaly co nejlepší pocit z jízdy.
 

2) Sportovci chtějí to nejlepší

Zmíněné společnosti se zaměřují jak na začínající, tak na profesionální jezdce. Spolupráce s nejlepšími sportovci je pro ně klíčová. Nemohou si dovolit je zklamat. Jména Kristina Bröring-Sprehe, Michael Jung, Christian Ahlmann nebo Adelinde Cornelissen čekají od vybavení to nejlepší. Právě to je zárukou promyšleného oblečení, které v praxi jednoduše funguje. To vše bez ohledu na to, zdali se chystáte na projížďku, nebo rovnou na mezinárodní skokové závody.
 

3) Pohodlí ovlivňuje také vašeho koně

Říkáte si, jak by mohlo třeba takové jezdecké sako ovlivnit při jízdě vašeho koně? Možná se budete divit, ale když se cítíte nepohodlně, je vám horko, potíte se a oblečení vás všude kouše, kůň to pozná z řeči těla. Oba budete zbytečně nervózní a jízdu si neužijete. Stále budete myslet na to, jak nekomfortně se cítíte. S pohodlným oblečením rychle poznáte rozdíl.
 

4) Investice do dlouhé životnosti

S výše zmíněnými body souvisí také fakt, že to nejlevnější jezdecké vybavení bohužel dlouho nevydrží. Ani nemůže, protože výrobce si hlídá velmi striktně náklady a šetří na všem možném. Pokud aktuálně přemýšlíte nad tím, jak jezdit na koni a jak celkově s ježděním začít, stojíte před výběrem oblečení a vybavení. Myslíte-li to vážně, investujte do vyzkoušených a známých značek. Vydrží prokazatelně déle a ve výsledku díky nim paradoxně ušetříte. Nekvalitní kousky rychle zničíte a budete je muset koupit znovu.
 

5) Bezpečnost

Ruku v ruce s kvalitou materiálů, šetřením výrobců a procesem výroby jde bezpečnost. Levné značky nemohou z pochopitelných důvodů vynakládat obří částky na to, aby do detailu promýšlely bezpečnostní prvky. A to je zásadní chyba! Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě a firmy Cavalleria Toscana či Samshield, které vám včetně zajímavých slev nabízí obchod Equestrians.cz, jsou toho důkazem. Myslete na vaše zdraví a užívejte si jízdu na koni na 100 %.
 

Navštivte na Equestrians.cz!reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 11. 07. cca od 07:45 hodin: národní šamponát shetland. pony Chuchle

• 12. 07. cca od 07:45 hodin: skoky Olomouc

• 17. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 18. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 18. 07. (čas bude upřesněn): spřežení Nebanice

• 18. 07. (čas bude upřesněn): dostihy Chuchle

• 19. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 19. 07. (čas bude upřesněn): spřežení Nebanice

• 19. 07. (čas bude upřesněn): skoky ČSP Martinice

• 19. 07. (čas bude upřesněn): klusáci Chuchle

• 23. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 24. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 25. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 26. 07. (čas bude upřesněn): skoky Šamorín

• 26. 07. (čas bude upřesněn): skoky ČSP Chuchle

• 26. 07. (čas bude upřesněn): dostihy Karlovy Vary

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE