EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner
bannerreklama

Aleš Opatrný se už nemůže dočkat startu v PlayOffs

13.12.2018  |  AUTOR

Pouze dva Češi nastoupí v těch nejnáročnějších soutěžích kategorie CSI5* při galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. Členem týmu Prague Lions společně s Annou Kellnerovou je Aleš Opatrný, který bude v Praze sedlat VDL Fakira.

reklama 32C
banner
banner
banner
 
Ačkoliv každý z týmů Global Champions League má pět členů, Prague PlayOffs se mohou zúčastnit jen čtyři. Každý tak musel potvrdit svoji aktuální formu a účast při vrcholném mítinku prestižní parkurové série si zasloužit. Kromě českých jezdců v barvách Prague Lions odstartují Švéd Peder Fredricson a Belgičan Niels Bruynseels.
 
„Myslím, že všichni jezdci a koně, kteří se postaví na start, jsou ve výborné formě. Dokázali to jejich výkony posledních týdnů. Doufám, že nálada v týmu bude skvělá, stejně jako po celý rok, a předvedeme kvalitní výsledky. Snad budou diváci mít možnost nás sledovat po všechny dny, tedy i v neděli při finále Super Cupu,“ doufá Aleš Opatrný.
 
„Nemohl jsem uvěřit tomu, že se vše stihlo připravit za tak krátkou dobu. Ještě v neděli jsem v televizi sledoval mistrovství světa ve florbalu, které se tady konalo a nyní tu stojí parkurové kolbiště. Musím před celým týmem smeknout. – Teď už se jen moc těším na to, až to všechno vypukne a těším se, že nás fanoušci přijdou podpořit hned první den, kdy půjde o postup do dalších částí PlayOffs. Doufám, že i v neděli ráno obléknu bílé rajtky a budu moci opět vstoupit do závodní arény,“ říká Opatrný. 
 
Naději, že by se to mohlo povést, posiluje skutečnost, že podzimní příprava probíhala dobře. „S VDL Fakirem jsem byl na závodech v Polsku a v Německu, šli jsme tam tréninkově nižší soutěže, ale prokázal v nich skvělou formu. Jsem tak moc rád, že jsem dostal příležitost v O2 areně startovat.“ Aleš Opatrný však plní v Praze nejen úlohu jezdce, ale i trenéra. V nižších soutěžích kategorie CSI2* se totiž představí i jeho životní partnerka Natálie Roučková. „Je tu celá moje rodina. Těší mě, že si i Natálka vyzkouší soutěžní atmosféru při této mimořádné události. Moc se na to těším a určitě pro mě nebude problém zvládnout roli jezdce i trenéra současně. Všichni si to tu moc užijeme,“ dodal Aleš Opatrný.
 
Vstupenky na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz. Stále jsou volná místa na všechny čtyři dny, a to od 490 Kč. Odkaz na stránku on-line předprodeje najdete na webu www.pragueplayoffs.com.
 
Zájemci, kteří si chtějí tuto událost užít z unikátního místa u privátního stolu včetně gastronomických služeb v luxusních prostorách Klubového patra, mají možnost si zakoupit na vybrané dny VIP stůl pro 2 nebo 4 osoby, a to již od 12.990 Kč (bez DPH). Podrobnosti jsou na stránce www.pragueplayoffs.com/vip.
 
Více o sérii Global Champions najdete na webu www.gcglobalchampions.com.
 
Foto: Pavel Lebeda, Vlastimil Vacek / Prague PlayOffs 2018


reklama 33B
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

• 3. 6. od 08:45 hod.: Základní zkoušky výkonnosti hřebců ČT ZH Tlumačov

• 6. 6. cca od 08:15 hod.: skoky ZH Tlumačov

• 6. 6. cca od 13:30 hod.: dostihy Chuchle Arena Praha

• 7. 6. cca od 09:00 hod.: skoky ČSP Suchá u Litomyšle

• 7. 6. cca od 13:00 hod.: klusáci Chuchle Arena Praha

• 11. 6. cca od 7:45 hod.: skoky Chuchle Arena Praha

• 12. 6. cca od 7:45 hod.: skoky Chuchle Arena Praha

• 12. 6. cca od 13:30 hod.: dostihy Most (bude upřesněno)

• 13. 6. cca od 7:45 hod.: skoky Chuchle Arena Praha

• 14. 6. cca od 7:45 hod.: skoky ČSP Zduchovice

• 20. 6. (čas bude upřesněn): klusáci Chuchle Arena Praha

• 21. 6. (čas bude upřesněn): dostihy Chuchle Arena Praha

• 21. 6. (čas bude upřesněn): skoky ČSP Ostrava

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE