EquiTV.cz

reklama 31C
banner
banner
banner
banner
banner

Jandourek: Parkur v Chuchli se mi moc líbí. Byly to čtyři měsíce práce

08.05.2019  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Ludvík Jandourek byl svého času známý především jako úspěšný skokový jezdec. Později více vynikl jako DJ, a to nejen při jezdeckých závodech. Aktuálně sklízí úspěchy jako designér parkurových překážek. V Chuchli nakombinoval všechny své funkce.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

 
Po třech letech mohla jezdecká veřejnost vidět Ludvíka Jandourka v sedle na středně těžkém parkuru (ST*). Naposledy to bylo v roce 2016 s klisnou Good Girl. Při premiérovém skokovém mítinku v pražské Velké Chuchli osedlal v Jarní ceně klisnu La Carthaginu a vyzkoušel si v roli jezdce sadu překážek, které sám navrhoval. 
 
„Pro mě osobně je to velká radost, protože jsme společně s Markétou Šveňkovou připravovali v naší firmě překážky pro Velkou Chuchli kompletně. Dva měsíce jsme chystali samotné skoky, dva měsíce jejich barevnost. Výsledek můžete posoudit sami. A mě jenom může těšit, že si takový parkur mohu skočit, protože se mi moc líbí,“ říká Ludvík Jandourek. 
 
V rozhovoru pro redakci Jezdci.cz a EquiTV.cz kromě jiného prozradil, který ze skoků se mu osobně líbí nejvíc, ze kterého mají koně přirozeně největší respekt, a jakou překážku bylo nejnáročnější vyrobit. 
 
Na webu Jezdci.cz najdete u tohoto příspěvku s videem připojenou také fotogalerii jednotlivých překážek!
 

POŘAD: U reportážního mikrofonu EquiTV

reklama 33B
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE