EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner
banner
banner

Test EquiTV a charitativní aukce rukavic Cassini

28.11.2011  |  AUTOR  |  PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Společnost Equiservis již v součtu vydražila ve prospěch klubu Kvítek zboží za 4830 Kč. Dražily se zajímavé věci – jezdecká perka, minichaps, helma a termodeka. Nyní vám přinášíme dražbu skutečně charitativní a věříme, že tentokrát...

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

...nepůjde tolik o předmět dražby jako takový, ale spíše o charitativní příspěvek.

Nyní se totiž draží jezdecké rukavice Cassini Termo mat, jejichž pořizovací cena je POUHÝCH 260 Kč. Částka v porovnání s ostatními docela nízká. Věříme proto, že v předvánočním čase, kdy si máme dávat dárky a být na sebe milí, vydražíte nabízené rukavice poprvé za částku vyšší, než je jejich pořizovací cena.

Dražba začíná opět na 1 Kč a kam se výsledná částka, putující ve prospěch klubu Kvítek vyšplhá, záleží pouze na vás.

Aktuálně dražené rukavice

Odkaz na aukci najdete zde: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=1962558841

Jezdecké rukavice Cassini Termo Mat – vel. M Charitativní prodej pořádaný společností Equiservis, jehož výtěžek putuje na konto neziskového sdružení Klub Kvítek podporující handicapované jezdce. Rukavice pouze 1x použité PRO ÚČELY NATOČENÍ REPORTÁŽNÍHO VIDEA EQUITV, ve kterém můžete vidět jejich použití a vlastnosti. Jedná se o rukavice vyráběné z prací imitace kůže s termoizolační vrstvou Thinsulate. Na úrovni zápěstí mají zapínání na suchý zip. V exponovaných místech pro delší životnost rukavic je materiál zesílený. Barva: černá, matný vzhled. Velikost M. Značka Cassini je exkluzivně vyráběna pouze pro společnost Equiservis.

Původní pořizovací cena 260 Kč.

Způsob dopravy či osobní vyzvednutí v prodejně Equiservis a podmínky platby je možné přirozeně individuálně dohodnout a upravit dle potřeby po úspěšném ukončení aukce.

POŘAD: Produkty a služby přes objektiv EquiTV

reklama 33C
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE