EquiTV.cz

reklama 31A
banner
banner
banner
banner
banner

Stavba kolbiště pro PlayOffs objektivem EquiTV

10.12.2018  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Zatímco v těsném sousedství pražské O2 areny v uplynulých dnech vyrostly dočasné stáje a tréninková hala, v samotné aréně se od pondělí pilně pracuje na přípravě závodního kolbiště pro GC Prague PlayOffs. My jsme se tam vypravili podívat s kamerou…

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

 
Jak to na místě aktuálně vypadá a co je ještě potřeba stihnout do středečního dopoledne, na to nám odpověděli šéf organizačního týmu Global Champions Prague PlayOffs Jan Andrlík a ředitelka závodů Klára Damborská.
 
Podívejte se na zpravodajskou reportáž i nezkrácené video rozhovory! 
 

 

 

 

 
Vstupenky na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz. Stále jsou volná místa na všechny čtyři dny, a to od 490 Kč. Odkaz na stránku on-line předprodeje najdete na webu www.pragueplayoffs.com.
 
Zájemci, kteří si chtějí tuto událost užít z unikátního místa u privátního stolu včetně gastronomických služeb v luxusních prostorách Klubového patra, mají možnost si zakoupit na vybrané dny VIP stůl pro 2 nebo 4 osoby, a to již od 12.990 Kč (bez DPH). Podrobnosti jsou na stránce www.pragueplayoffs.com/vip.
 
Více o sérii Global Champions najdete na webu www.gcglobalchampions.com.

POŘAD: U reportážního mikrofonu EquiTV

reklama 33C
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE