EquiTV.cz

Galavečer ČJF živě 25.1. od 18:00
reklama 31B
banner
banner
banner
banner
banner

Použití holení a přesnost jezdcových signálů

07.11.2012  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Do areálu Jezdecké stáje Minařík Dressage ve Strážovicích u Neveklova se již podruhé vrátil britský trenér David Pincus, aby zde vedl drezurní soustředění. Někdejší člen Španělské jezdecké školy ve Vídni již téměř třicet let vlastní jezdecké...

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner

...a chovatelské středisko Sheepcote Equestrian Services.

Může se např. pochlubit skutečností, že již dovedl velké množství koní vlastního chovu do stupně Grand Prix. Ve své stáji zřídil i jezdecký institut, v němž se vzdělávají jezdci z celého světa. Trénuje jezdce military či drezúrní kolegy a z jeho žáků lze uvést třeba Carla Hestera.

Velmi rádi jsme tak přijali pozvání pořadatelů a zajeli se na soustředění podívat s kamerou. Trénink pro vás simultánně překládal Filip Minařík a z jeho průběhu jsme pro vás připravili sérii tréninkových ukázek. V první z nich uvidíte známou jezdkyni a současně šéfredaktorku časopisu Svět koní – Annu Reinbergerovou a jejího mladého hřebce.

David Pincus se s touto dvojicí zaměřil nejprve na takt, rovnováhu a připravenost koně, aby mohl jít na závody určené mladým koním. Rozhodl se však více soustředit i na přesnost jezdcových signálů a schopnost používat holeně, což nakonec bylo hlavní náplní lekce.

POŘAD: Derzurní tréninky s Davidem a Serenou Pincus

reklama 33A
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE