EquiTV.cz

Galavečer ČJF živě 25.1. od 18:00
reklama 31C
banner
banner
banner
banner
banner

Devadesátka EquiTV z ČSP Velké ceny Litomyšle 2018

14.06.2018  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Pátý díl Českého skokového poháru se odehrál během druhého červnového víkendu v Litomyšli. Vrcholem mítinku byla dvacátá Velká cena Litomyšle započítávaná do hlavní túry Českého skokového poháru. Krátký souhrn najdete v Devadesátce EquiTV.

reklama 32C
banner
banner
banner
banner

Letošní ročník Českého skokového poháru zažil už páté kolo. To se konalo ve dnech 7. a 10. června v Suché u Litomyšle. Vrcholem mítinku byla dvacátá Velká cena Litomyšle započítávaná do hlavní túry Českého skokového poháru. Jan Chýle s Cimburou překonal první část soutěže s pouhým jedním trestným bodem za překročení času. Také finálový čas nestihl, ale na překážkách byl bezchybný, což v součtu znamenalo druhé místo.

Pouze tři dvojice si do finálové jízdy nepřinášely žádnou penalizaci. Jednou z nich byli Ondřej Pospíšil a Zandiro. Naděje na přední příčky jim však zhatily chyby v druhé části soutěže. Celkem patnáct trestných bodů je odsunulo na devátou příčku. Matěj Kotalík s hnědákem Sir Sid po výkonech soupeřů zvolil jízdu na jistotu. Do cíle dojel bez chyb na překážkách pouze s jedním trestným bodem za překročení času. Posledním, kdo mohl výrazně promluvit do pořadí, byl nejlepší jezdec základního kola Václav Staněk v sedle koně Quatemall. Jenže přišlo celkem pět shozených překážek, které znamenaly dvacet trestných bodů a propad až na úplný závěr finálové TOP10.

 

POŘAD: Devadesátka EquiTV

reklama 33C
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE