EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner
banner
banner

Aleš Opatrný aneb Jak ho možná neznáte

16.04.2010  |  AUTOR  |   |   PREMIUM PROGRAM  |  fullscreen |

Fenomén českého skokového sportu poslední doby. V našem portrétu vám však Aleše představíme tak, jak jste ho ještě neviděli. Tímto rovněž děkujeme Pepovi Malinovskému za spolupráci na natáčení...

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner

Aleš Opatrný, parkurový jezdec, reprezentant České republiky a jezdecké stáje Opatrný Hořovice, se narodil 18. 9. 1981. Jeho působiště je rodinný ranč jeho otce Václava Opatrného v Hořovicích. Seznam jeho sportovních výsledků je velmi dlouhý. Jen v roce 2009 v soutěžích stupně ST a vyšších soutěžil téměř stokrát. 

Mezi ty nejdůležitější vítězství patří Velké ceny Ptýrova a Strakonic. Aleš ovládl i finále finále Českého skokového poháru. V Grand Prix Hradce Králové dosáhl v sedle Titana čtvrtého prvenství v řadě a se stejným koněm dokončil na CSIO v Bratislavě šestý v Poháru národů a čtvrtý v Grand Prix. Důležité body do Světového poháru získal na CSI-W v Budapešti, kde dokončil s Carusem desátý. 

Největšího úspěchu dosáhl Aleš v roce 2000, kdy získal titul mistra Evropy v kategorii mladých jezdců v parkurovém skákání v Anglickém Hartpury.

POŘAD: Představujeme jezdecké a hipologické osobnosti

reklama 33C
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE