VÍTÁME VÁS!|22. - 24. 2. Předvýběr hřebců ČT Olomouc|23. 2. 2019 od 18.00 hodin XXIV. ročník Galavečera českého turfu|24. 2. 2019 Zimní jezdecký pohár ve skákání - Královice|4. - 7. 4. 2019 veletrh FOR HORSE PVA Expo Praha|Knižní novinka Fitness pro jezdce|Recenze na knihu Konejšivé signály a řeč těla u koní|Online katalog plemenných hřebců 2019 na Jezdci.cz |REGISTRUJTE SVŮJ E-MAIL a odebírejte INFORMACE O NOVÝCH VIDEÍCH!|Sledujte YouTube kanál EquiTV!|Přidejte se k nám na FACEBOOKU!|Sledujte nás také na INSTAGRAMu!|Koňskéknihy.cz - nejvíce knih o koních na jednom místě|NAVŠTIVTE:|JEZDCI.CZ|Jezdecká inzerce.CZ - ZDARMA, SNADNO A RYCHLE! - www.jezdeckainzerce.cz|JEZDECKÝ ZPRAVODAJ: TISKNĚTE, STAHUJTE, SDÍLEJTE ZDARMA!|Nechte si posílat Jezdecký zpravodaj na e-mail|Jezdectví na ČT Sport|Dostihy na ČT Sport|Jezdectví na TV Sport 5|MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:|KONĚ NA PRODEJ|ŠIROKÁ NABÍDKA VYBAVENÍ PRO JEZDCE|NABÍZÍM PRÁCI U KONÍ!|NABÍDKA USTÁJENÍ|Nejoblíbenější značka pro péči o koně|PROMO AKCE: 2x kloubní výživa Geloren za 2.222 Kč|Nejúčinnější kloubní výživa s kyselinou hyaluronovou|NOVINKA: Farnam Koňský gel - kostivalový masážní|Flexus® Bandage - revoluční elastická víceúčelová bandáž|Sport Forte - poháry, medaile, sportovní ceny|Špičkový lesk na hřívu a ocas|Unikátní mast na kopyta|Tekuté mýdlo na čištění kůže|Chladící a uklidňující gel|Šampón pro Vás i Vašeho koně|Objednejte si PREMIUM PROGRAM EQUITV!|Vzorkovna JEZDECKYOBCHOD.cz - METRO "C" - Nádraží Holešovice|PODPORUJEME:|Český skokový pohár|Zlatá podkova|PARTNERSKÉ AREÁLY:|NH Kladruby n. L.|Martinice|Hradištko|Královický dvůr|Zduchovice|Olomouc|Panská lícha|Hořovice|Inzerujte ZDARMA na naší NÁSTĚNCE cokoliv, co se týká koní!|Rehabilitační klinika Equiwell

Zimní pohár čtyřspřeží v Královicích pro Hroudu

25.02.2018  |  AUTOR

Josef Hrouda v Královicích u Slaného přerušil sérii vítězství Petra Vlašice a v neděli 25. února vybojoval prvenství v královské kategorii čtyřspřeží Zimního jezdeckého poháru 2018. Petr Vlašic se o nejvyšší příčku připravil sám chybou v druhé jízdě…

Jak Josef Hrouda, tak Petr Vlašic v zahajovacím kole závodů v Královicích ani jednou nechybovali a Hrouda byl o jednu desetinu sekundy rychlejší než dosavadní lídr Zimního jezdeckého poháru čtyřspřeží, který v žádném ze tří předešlých mítinků nenašel přemožitele. V druhé rozjížďce již Petr Vlašic byl o pár sekund rychlejší, ale jednou chyboval a 5 trestných sekund v důsledku znamenalo, že o dva body zaostal za Josefem Hroudou. Z třetího místa se radoval Milan Domes, jehož ztráta byla 30 bodů na Petra Vlašice.

Ten byl tradičně velmi úspěšný i v kategorii dvojspřeží, v níž s Lordem a Bubinem vyhrál a s dvojicí Arien a Ferda se umístil na třetím řádku výsledkové listiny za Josefem Hroudou, jenž se díky úspěchu v Královickém dvoře posune na 2. místo průběžného bodování. Doposud totiž ztrácel pouhý 1 bod na Milana Domese, který byl tentokrát až pátý za čtvrtým Lubomírem Hlavenkou.

V jednospřeží došlo po čtvrtém vozatajském kole Zimního jezdeckého poháru dokonce ke změně na pozici lídra žebříčku. Dominik Brumovský byl před tímto závodem druhý o bod za Michaelou Lesákovou. Ta ovšem do Královického dvora nedorazila a Brumovský předvedl nejlepší výkon ze všech. Zapsal si tudíž plný počet 10 bodů a ujal se s přehledem vedení. Druhý nejvyšší počet bodů bere Ota Bareš, třetí pak Milan Domes.

Kromě tří seriálových soutěží pořadatelé vypsali další čtyři rámcové soutěže. Kompletní výsledkové listiny najdete na adrese www.jezdeckypohar.cz.