EquiTV.cz

reklama 31B
banner
banner
banner
banner
banner

Vítězné video rozhovory ZJP ČJF 2017 v Hradištku

30.01.2017  |  AUTOR

Jak hodnotili průběh prvního kola vozatajské části seriálu Zimní Jezdecký pohár České jezdecké federace 2017, které se uskutečnilo 28. ledna v Hradištku u Sadské, vítězové jednotlivých soutěží, to si můžete poslechnout při video rozhovorech s nimi...

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner


K mikrofonu EquiTV jsme si pozvali Moniku Pospíšilovou, Milana Domese, Petra Vlašice a Jiřího Nesvačila seniora! Najdete je POD ODKAZEM níže!

Internetová televize EquiTV.cz pro vás samozřejmě připravuje nezkrácené video záznamy z průběhu druhých kol vozatajských soutěží v Hradištku. Publikovány budou v nadcházejících hodinách, či dnech!

 

 

 

 

 

Zimní pohár pokračuje v sobotu 4. února úvodním kolem pro parkurové jezdce. Vozatajové se sejdou při druhém kole 11. února ve Slatiňanech na Chrudimsku. Pořadatelem tohoto klání bude Národní hřebčín Kladruby nad Labem. 

Veškeré podrobnosti o Zimním Jezdeckém poháru ČJF najdete na adrese www.jezdeckypohar.cz, kde se také můžete přihlásit k odběru novinek prostřednictvím e-mailu o všech seriálových závodech.reklama 33A
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE