EquiTV.cz

reklama 31C
banner
banner
banner
banner
banner

Video záznam z Grand Prix ve Versailles 2017

09.05.2017  |  AUTOR

První ročník pětihvězdových parkurových závodů CSI, které se konají přímo v zámeckém areálu ve Versailles nedaleko Paříže, končil v neděli 7. května soutěží Grand Prix. V obrovské konkurenci, která se do Francie sjela, uspěl Brazilec Pedro Veniss.

reklama 32D
banner
banner
banner
banner
banner

 

Absolutní světovou extratřídu přilákaly ve dnech 5. – 7. května do Versailles závody kategorie CSI5*. Hlavní soutěží byla nedělní Grand Prix s překážkami do 160 cm s rozeskakováním.
 
V konkurenci elitních jezdců, mezi nimiž nechyběla čerstvá světová jednička Kent Farrington, německá esa Daniel Deusser a Christian Ahlmann nebo domácí špičky Kevin Staut či Simon Delestre, uspěl brazilský jezdec Pedro Veniss. Ten v sedle koně Quabri De l Isle dokončil rozeskakování bez chyb v čase 35,19.
 
Druhé místo obsadil irský reprezentant Denis Lynch na Echo De Laubry, třetí místo vybojovala za Japonsko závodící Američanka Karen Polle s With Wings. 
 
Čistě překonali rozeskakování ještě Alberto Zorzi (ITA) na Cornetto K, Patrice Delaveau (FRA) s Aquilou HDC, Maikel van der Vleuten (NED) s koněm VDL Groep Idi Utopia a Marcel Marschall (GER) v sedle Utopia 48.
 
 

Podívejte se na video záznam - viz odkaz níže...

 reklama 33A
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE