EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner
banner
banner

Už jste zkusili adventní kalendář v Bukefalosu?

05.12.2017  |  AUTOR

/PR článek/ Nemůžete se dočkat Vánoc vy ani Vaši koně? Víme, jak zkrátit čas do svátků, kde a s kým začít odpočítávat! Že jste ještě neslyšeli o adventním kalendáři Bukefalos? Tak pozor! Není to jen tak ledajaký adventní kalendář!

reklama 32C
banner
banner
banner
banner
banner

V Jezdeckých potřebách Bukefalos myslí na to, jak zaujmout Vaši pozornost a přitom šetřit Vaši peněženku, má to však svá specifika.  Jako správný adventní kalendář startuje i tento přesně prvního prosince!

Tento den se začíná nejvyšší možnou slevou a to 24% na určité, vybrané zboží. Každý den se procentuální sazba slevy sestupně snižuje o 1%, roste však množství zlevněného sortimentu, tedy produktů, na které lze slevu z daného dne uplatnit. Celá akce platí pro prodejnu v Olomouci, jejich aktuality můžete sledovat na jejich facebookové stránce.

Brněnská pobočka se ovšem nenechá zahanbit a následuje svoji centrálu. I prodejna v Brně pravidelně informuje své fanoušky na facebooku. Sledování se vám určitě vyplatí! Právě na facebooku se dozvíte, na jaké produkty se sleva v daný den vztahuje, vždy v předvečer je odtajněno další okénko s produkty, které druhý den přibývají na seznam zlevněného zboží. A co víc? V rámci adventního kalendáře Bukefalos můžete nakupovat i přes eshop. Od 1. prosince až do Vánoc dokonce při nákupu nad 1 500,- bez poštovného! 

I adventní kalendář má své podmínky. Je nutné vědět, že slevy se nesčítají. Platí vždy ta nejvyšší sleva. Akce adventní kalendář se vztahuje vždy pouze na určené zboží a skladové zásoby. 
 

Pamatujte, čím dříve nakoupíte, tím více ušetříte! Šťastné a veselé Vánoce Vám Všem! reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE