EquiTV.cz

reklama 31C
banner
banner
banner
banner
banner

Soutěž s 2. dílem Jezdeckého magazínu má vítěze

13.02.2017  |  AUTOR

S druhým dílem letošního Jezdeckého magazínu EquiTV přišlo i druhé kolo soutěže o poukázku na nákup v obchodě s jezdeckými potřebami Bukefalos. Tento týden jsou vítězové, respektive vítězky hned dvě. Podrobnosti se dočtete v článku níže…

reklama 32B
banner
banner
banner
banner
banner

 

I letos pokračuje soutěž s Jezdeckým magazínem EquiTV. V tomto roce probíhá formou registrace na webu www.jezdeckymagazin.cz. Každý týden po odvysílání premiéry Jezdeckého magazínu, tedy ve čtvrtek, rozesíláme registrovaným divákům otázku.
 
Každý týden vyhrává desátá správná odpověď, která dorazí na email. V případě prvního letošního Jezdeckého magazínu jsme se však správné odpovědi nedočkali, a tak se výhra přesunula do druhého kola. 
 

Vítěznou se tentokrát stala pátá a desátá odpověď. Těmi šťastnými, kdo odeslaly email ve správný okamžik, byly Denisa Manová a Žaneta Korbelová.

 
Výherkyním gratulujeme! 
 
Hrát můžete i vy, stačí se zaregistrovat na webu www.jezdeckymagazin.cz a každý čtvrtek sledovat magazín, v kterém se nachází odpověď na danou otázku. Pak nezbývá, než poslat desátou odpověď v pořadí. Šanci mají všichni!


reklama 33C
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE