EquiTV.cz

reklama 31A
banner
banner
banner
banner
banner

S přepravníkem Paragan i cesta může být cíl

18.04.2018  |  AUTOR

/PR článek/ Jsme si vědomi, jak může být přeprava koní náročná. I náš šampion No Time To Lose cestuje vždy s tím, že bude závodit. Pak je nesvůj, když má na Žofíně pózovat pro fotografy, jak tomu bylo na společenské události Koně na Žofíně…

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
banner
V Paraganu si uvědomujeme, že cestování s koňmi je náročné. Proto se snažíme myslet také na vás, na řidiče a ostatní cestující včetně domácích mazlíčků. 
 
Jak jsme již avizovali, přicházíme letos s kolekcí CC přepravníků do 3,5t pro dva koně, která vychází z nejprodávanějších modelů 2017.
 
Z kolekce si vám dovolujeme představit plně vybavený Excelsion 5 se systémem Panic, který umožňuje vyvedení koně v případě nouze. Přepravník barvy „beige effect“ je postaven na podvozku Renault Master. Je dovybaven navíc bočním oknem na levé straně nástavby, kulatými zadními svítilnami LED, posuvným oknem s mříží mezi kabinou řidiče a koňským prostorem, pojezdem přepážky, výklopnou hlavovou zábranou s pevnou výplní, držáky sedel a uzd, vědry, tažným zařízením (2,5t), kamerovým systémem, navigací a čalouněním sedadel do kůže. Více informací o produktu naleznete zde
 
U modelů Excelsion 5 (5XL) a Pegasus 5 (5XL), které jsou určeny pro přepravu až 5 osob, nabízíme komfortní možnost relaxace. Zadní sedačky za řidičem lze složit do dvou lůžek, na kterých se pohodlně vyspí dvě osoby. Dále je prostor ve speciálně upraveném lutonu nad kabinou, kde se vyspí dvě osoby. Přepravník nabízí také úložný prostor pod lavicí pro zavazadla, který je přístupný z kabiny a dvířky z vnější nástavby. Zde můžete uložit také svého domácího mazlíčka, který vám dělá při jízdě společnost.  


reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE