EquiTV.cz

reklama 31A
banner
banner
banner
banner
banner

Přečtěte si únorový Jezdecký zpravodaj 2017!

20.02.2017  |  AUTOR

Únorové číslo Jezdeckého zpravodaje 2017 – bulletinu o koních a jezdectví – je ZDARMA na webu ke stažení, k vytištění, čtení, sdílení či k dalšímu šíření! Najdete v něm přehled, co nás letos čeká zajímavého na jezdeckých kolbištích nejen v ČR...

reklama 32D
banner
banner
banner
banner

Hlavním tématem je tentokrát Vozatajský Zimní Jezdecká pohár ČJF, který zahájil další ročník na konci ledna v Hradištku u Sadské a dále pokračoval závody ve Slatiňanech.  Právě díky Zimnímu Jezdeckému poháru je vyplněna halová sezona a jezdci mají šanci startovat pravidelně na závod již od počátku roku. Venkovní dění se totiž pravidelně rozjíždí až v dubnu.

V rubrice krátce naleznete mimo jiné úspěchy Aleše Opatrného v Lublinu a dalších osm kratších zpráv.

Ze světového dění se budete moci dočíst poslední novinky ze Světového poháru, a to jak ve skocích, drezuře a spřežení, tak i voltiže. Vynechána pak není zmínka ani o Czech Snow Polo Masters, které se letos již počtvrté konalo ve Špindlerově Mlýně. Zmíněny jsou i důležité akce během března, a to nejen v čele s Jezdeckým festivalem.

Nevěříte, že toto vše se vešlo na pouhé dvě strany formátu A4 včetně několika poutavých fotografií? Pak se přesvědčte na vlastní oči!

Klikněte na www.jezdeckyzpravodaj.cz . reklama 33A
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE