EquiTV.cz

Galavečer ČJF živě 25.1. od 18:00
reklama 31D
banner
banner
banner
banner
banner

Kamil Papoušek vítěz tatínkova devátého Memoriálu

29.06.2014  |  AUTOR

Skvělou sportovní podívanou nabídl 9. ročník Memoriálu Jana Papouška konaný v neděli 29. června v Martinicích na Příbramsku. Dvoukolovou soutěž T* vyhrál díky jedinému bezchybnému výkonu v 2. kole i rozeskakování Kamil Papoušek s Bel Cantem Hradiště!

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
banner

Internetová televize EquiTV.cz připravila videozáznamy nejdůležitějších okamžiků z vrcholného dne těchto čtyřdenních skokových závodů. Další informace hledejte také na Jezdci.cz - ZDE!

 

Do rozeskakování postoupila trojice jezdců a koní, kteří dokázali čistý výkon ze základní části zopakovat v druhém kole s 8 překážkami a 10 skoky. Jako první odstartoval Josef Pařenica a Aquito, ale bohužel dvě chyby mu i přes slušný čas nedávaly mnoho šancí na přední umístění. Aleš Opatrný se Zandirem nakonec chyboval jednou, a tak Kamil Papoušek s Bel Cantem Hradiště věděl, že když dokončí opět bez penalizace, vítězství mu již nikdo nevezme. To se také stalo a mohl začít slavit. Jen málokdy se stává, že závodníci mají upřímnou radost z vítězství svého soupeře. Tentokrát tomu tak ovšem bylo a to jen dokreslilo nevšední sportovní zážitek. 

Bratr Kamila Papouška Jiří se tentokrát musel spokojit se čtvrtou příčkou. Tu vybojoval v sedle Lissy poté, co v základním kole jednou chyboval, ale napodruhé již neinkasoval ani jednou. Slušné umístění mu zajistil velmi dobrý čas z úvodní části, který měl na umístění zásadní vliv.

Kompletní výsledky najdete v příslušném záznamu závodů – viz ODKAZreklama 33B
banner
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE