EquiTV.cz

reklama 31D
banner
banner
banner
banner
banner

Farnam produkty: Vénorégul

12.09.2018  |  AUTOR

/PR článek/ Každý produkt Farnam® v sobě skrývá závazek kvalitní péče o zvířata a zvláště o koně. Pojďte se seznámit s produkty značky, kterou na českém trhu zastupuje společnost Animal Central. Tentokrát vybíráme: Vénorégul

reklama 32A
banner
banner
banner
banner
banner

Přípravek  ke stimulaci krevního oběhu.

 
Krevní oběh, přesněji žilní návrat (návrat krve ze spodních částí těla do srdce) vyžadují zvláštní pozornost. Některé situace, jako je onemocnění (případy laminitis), intenzivní zátěž, věk, nepohyblivost, mohou ovlivnit krevní oběh a znesnadnit návrat krve z nohou a končetin do srdce. To může způsobit místní bolesti v nohách nebo končetinách a městnání krve.
 
Díky účinku rostlin a rostlinných extraktů, které působí na stimulaci krevního oběhu, je možné jednat při prvních známkách přetížení.
 
VENOREGUL je roztok obsahující rostlinné extrakty, včetně Ginkgo biloba, které je známé pro jeho stimulační účinky a schopnost působit tonizujícím efektem na žíly.
 
Přípravek VENOREGUL se doporučuje ve všech případech vyžadujících stimulaci oběhového systému (městnání krve, rekonvalescence s omezením pohybu, starší méně pohyblivé koně, laminitis, ...).
 


reklama 33D
banner
banner
banner
bannerDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE